AUTOTRAFO ATS-110/230V
Tootekood: ATS-110/230V
63,03
Saadavus: 6
Tehniline kirjeldus:
Adapteri tüüp: Ümberkujundamised
Pinge võimsus: 115V AC
Väljundpinge: 230 V vahelduvvool
Toiteadapteri voolutugevus: 0,4A
Nimivõimsus: 100 VA
Kaabli pikkus: 0,65 m
Kaitse tüüp: Kaitsme põleb 0,8 A
Suurus: 121 x 71 x 45 mm