DAHUA NVR4104HS-EI IP RAŠYTUVAS
Pagrindinės savybės
- NVR ierakstītājs 4 16 MP kamerām
- WizSense Switch Switch
- Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264/MJPEG glaudinimas
- 80 Mb/s caurlaidspēja.
- AI, izmantojot NVR: 1 kanāla sejas noteikšana un atpazīšana; 2 kanālu perimetra aizsardzība; līdz 10 seju datu bāzēm un 20 000 sejas attēlu; 4CH SMD Plus
- AI per kamerą: veido aptikimas ir atpažinimas, perimetro apsauga; SMD Plus; žmonių surašymas; stereoanalizė; šilumos žemėlapis
- Trečiosios šalies tinklo kameros jungtis su Panasonic, Sony, Samsung, Axis, Pelco, Arecont, ONVIF, Canon
- Pagrindinis saugumo lygis 2.3
uostai
Push pranešimai apie pavojaus įvykius iš Dahua IP tinklo įrenginių. Push pranešimai yra labai naudinga priemonė, nes jie leidžia vartotojams greitai reaguoti į svarbius įvykius, nuolat stebint programą. Jie ypač naudingi stebint programas, nes leidžia vartotojams greitai reaguoti įvykus svarbiam įvykiui.

„Dahua“ mobilioji programėlė: DMSS
DMSS ir mobilās novērošanas lietojumprogramma ar tādām funkcijām kā attālā uzraudzība un attālā konfigurēšana, video atskaņošana. Varat pievienot tādas ierīces kā IPC, NVR, XVR, VTO, durvju zvanus, trauksmes centrmezglus un piekļuves kontrolierus. Pēc pieteikšanās savā kontā varat izmantot mākoņpakalpojumus, piemēram, mākoņa atjaunināšanu un tā tālāk. Lietojumprogramma atbalsta operētājsistēmu iOS 9.0 un Android 5.0 vai jaunāku versiju, un to var izmantot kopā ar 3G/4G/Wi-Fi.
Galinis skydelis:
Techninės specifikacijos
Vietinė GUI 5+H.2 H.265; Inteliģentais H.264+; H.264; MJPEGde> ; privātuma maskēšana; video zudums; ainas maiņa; PIR signalizācija; IPC ārējā trauksme Maksimālā cietā diska ietilpība mainās atkarībā no apkārtējās vides temperatūras.temperatūra >–20°C līdz +60°C (–4°F līdz +140°F)
| Sistema | |||
| Pagrindinis procesorius | Pramoninio lygio procesorius | ||
| Operacinė sistema | Integruota sistema | Integruota sistemaLinux darbasNesvarbi sistema | |
| AI | |||
| DI teikia įrašymo įrenginys | Veido aptikimas, veido atpažinimas, perimetro apsauga ir SMD Plus | ||
| AI su kamera | Veido aptikimas; veido atpažinimas; perimetro apsauga; SMD Plus; žmonių surašymas; stereoanalizė; Šilumos žemėlapis | ||
| Perimetro apsauga | |||
| AI perimetro našumas su įrašymo įrenginiu (kanalų skaičius) | 2 kanāli,10 IVS noteikumi katram kanālam | ||
| AI perimetro našumas pagal kamerą (kanalų skaičius) | 4 kanāli | ||
| Veido aptikimas | |||
| Veido atributai | Lytis; amžiaus grupė; akiniai; Išraiškos; Kaukė; barzda | ||
| Įrašytojo AI veido aptikimo našumas (kanalų skaičius) | 1 kanalas (iki 12 veido vaizdų/s viename kanale) | ||
| Kameros AI veido aptikimo našumas (kanalų skaičius) | 4 kanāli > | Katram sejas attēlam var pievienot līdz pat 10 seju datubāzēm ar 20 000 attēlu ar kopējo ietilpību 2,5 G. Katram sejas attēlam var pievienot vārdu, dzimumu, dzimšanas datumu, adresi, akreditācijas datu veidu, akreditācijas numuru, valstis un reģionus, kā arī štatu. | |
| prancūzų kanalas FRS-4td) per įrašymo įrenginį), vaizdo srautas: 12 veido vaizdų/s | |||
| 1 kanalo fd (per įrašymo įrenginį) + fr (per įrašymo įrenginį), vaizdo srautas: 12 veido vaizdų per sek. | |||
| sejas atpazīšana ar kameru (kanālu skaits > | |||
| smd plus su grotuvu | 4 kanalai: antrinis filtravimas žmonėms ir motorinėms transporto priemonėms, mažinantis klaidingus aliarmus dėl lapų, lietaus ir besikeičiančių apšvietimo sąlygų | ||
| smd plus su kamera | 4 kanalams | ||
| > | |||
| prieiga prie kanalo | 4 kanalai | ||
| pralaidumo tinklai | 80 Mbps įeinantis, 80 Mbps įrašymas, 80 Mbps išeinantis | ||
| Rezoliucija | 16 MP; 12 MP; 8 MP; 6 MP; 5 MP; 4 MP; 3 MP; 1080p; 960p; 720p; D1; CIF | ||
| Dekodavimo parinktis | AI izslēgts: 2 kanālu 16 MP@30 kadri sekundē; 2 kanālu 12 MP@30 kadri sekundē; 4 kanālu 8 MP@30 fps | ||
| AI iespējots: 1 kanālu 16 MP@30 fps; 2 kanālu 12 MP@30 kadri sekundē; 3 kanālu 8 MP@30 kadri sekundē; 4 kanālu 5 MP@30 kadri sekundē | |||
| Vaizdo išvestis | 1 HDMI ports, 1 VGA ports | ||
| HDMI: 3840 x 2160, 1920 x 1080, 10280 x1280 x 720 | |||
| VGA: 1920 x 1080, 1280 x 1024, 1280 x 720 | |||
| * vienlaicīga HDMI izvade/trdM ir konfigurējama./trdM vairāku ekrānu displejs | 1 ekranas: 1/4 | ||
| 2. Ekranas: 1/4 | |||
| Trečiųjų šalių prieiga prie fotoaparato | Panasonic, Sony, Samsung, Axis, Pelco, Arecont, ONVIF, Canon | ||
| Suspaudimo standartas | |||
| Vaizdo įrašų glaudinimas | |||
| Garso glaudinimas | G.711a; G.711u; PCM; G726 | ||
| Tinklas | |||
| Tinklo protokolas | HTTP; HTTPS; TCP/IP; IPv4/IPv6; UPnP; SNMP; UDP; SMTP; NTP; DHCP; DNR; IP filtras; PPPoE; DDNS; FTP; Signalizacijos serveris; IP paieška (palaiko Dahua IP kamerą; įrašymo įrenginį; CIS ir kt.); P2P; Automatinė registracija | ||
| Prieiga prie mobiliojo telefono | iOS; Android | ||
| Sąveikumas | ONVIF 22.06 (profils T; profils S; profils G); .CGI; SDK | ||
| Naršyklė | chromas; IE9 ir naujesnės versijos; Firefox naršyklė | ||
| Leidžiamas įrašas | |||
| Kelių kanalų atkūrimas | Iki 4 kanalų | ||
| Įrašymo režimas | Apskritai, judesio aptikimas; protingas; žadintuvas | ||
| Atsarginis metodas | USB ierīce un tīkls | ||
| Atkūrimo režimas | Momentinis atkūrimas, bendras atkūrimas, įvykių atkūrimas, žymų atkūrimas, išmanusis atkūrimas | ||
| Nerimas | |||
| Anomalijos signalas | Kameros atjungimas; saugojimo klaida; pilnas diskas; IP adreso konfliktas; MAC adresų konfliktas; prisijungimas užblokuotas; ir kibernetinio saugumo išimtis | ||
| Išmanusis signalas | Veido aptikimas; veido atpažinimas; perimetro apsauga; SMD Plus; žmonių surašymas; stereoanalizė; Šilumos žemėlapis | ||
| Signalizacijos prijungimas | įrašyti; momentinė nuotrauka; IPC išorinis signalizacijos išėjimas; garsas; garsinis signalas; .žurnalas; Numatytieji nustatymai; El. paštas | ||
| Sąsajos | |||
| Garso įvestis | 1 kanāla RCA | ||
| Garso išvestis | 1 kanāla RCA | ||
| HDD interfeiss, līdz 1 SATA 6.TB interfeiss | |||
| USB | 2 (1 x USB 2.0 prievadas priekyje, 1 x USB 2.0 prievadas gale) | ||
| HDMI | 1 | ||
| 1 | |||
| Uostas | 1 x 10/100 Mb/s Ethernet ports, RJ-45) | ||
| PoE ports | 4 pieslēgvietas, 10/100 Mb/s, IEEE 802.3 af/at | ||
| DC5, Vispārīgi 1.226 A | |||
| Energijos suvartojimas | Kopējā NVR izejas jauda ir <10 W (bez HDD) Kopējā PoE izejas jauda ir 36 W, viena pieslēgvietas maksimālā izejas jauda ir 25,5 W | ||
| Grynasis svoris | Grynasis svoris | 0,86 trts.g.906 d> | 1,88 kg (4,14 mārciņas) |
| Produkto matmenys | 260 mm × 232,7 mm × 47,6 mm (10,24 x 9,16 x 1,87 collas) (W × Gls) >tr. | 333 mm x 89 mm x 315 mm (13,11 x 3,50 x 12,40 collas) (P x G x A) | |
| Temperatūra | -10°C iki +55°C (14°F iki +55°C) | ||
| Drėgmė | nuo 10 % iki 93 % (RH) | ||
| Montavimas | Serverio stovas arba darbalaukis | ||
| sertifikatai | FCC: 47 CFR FCC 15 dalis, B poskyris, A klasė | ||
| CE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020; EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021; EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; EN 55035:2017+A11:2020; EN 50130-4:2011+A1:2014 | |||
| CE-LVD: EN 62368-1:2014 | |||
2014. gads
2014. gads
Maksimālā cietā diska ietilpība mainās atkarībā no apkārtējās vides temperatūras.USB2 (1 x USB 2.0 ports priekšpusē, 1 x USB 2.0 ports aizmugurē)HDMI11 Ports1 x 10/100 Mb/s Ethernet ports, RJ-45)PoE ports4 pieslēgvietas, 10/100 Mb/s, IEEE 802.3 af/atDC5, Vispārīgi 1.226 AEnerģijas patēriņšKopējā NVR izejas jauda ir <10 W (bez HDD) Kopējā PoE izejas jauda ir 36 W, viena pieslēgvietas maksimālā izejas jauda ir 25,5 WNeto svarsNeto svars0,86 trts.g.906 d>1,88 kg (4,14 mārciņas)Izstrādājuma izmēri260 mm × 232,7 mm × 47,6 mm (10,24 x 9,16 x 1,87 collas) (W × Gls) >tr. 333 mm x 89 mm x 315 mm (13,11 x 3,50 x 12,40 collas) (P x G x A)Temperatūra–10°C līdz +55°C (14°F līdz +55°C)temperatūra >–20°C līdz +60°C (–4°F līdz +140°F)Mitrums10% līdz 93% (RH)InstalēšanaServera plaukts vai darbvirsmaSertifikātiFCC: 47 CFR FCC 15. daļa, B apakšnodaļa, A klaseCE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020; EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021; EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; EN 55035:2017+A11:2020; EN 50130-4:2011+A1:2014CE-LVD: EN 62368-1:2014
Maksimālā cietā diska ietilpība mainās atkarībā no apkārtējās vides temperatūras.USB2 (1 x USB 2.0 ports priekšpusē, 1 x USB 2.0 ports aizmugurē)HDMI11 Ports1 x 10/100 Mb/s Ethernet ports, RJ-45)PoE ports4 pieslēgvietas, 10/100 Mb/s, IEEE 802.3 af/atDC5, Vispārīgi 1.226 AEnerģijas patēriņšKopējā NVR izejas jauda ir <10 W (bez HDD) Kopējā PoE izejas jauda ir 36 W, viena pieslēgvietas maksimālā izejas jauda ir 25,5 WNeto svarsNeto svars0,86 trts.g.906 d>1,88 kg (4,14 mārciņas)Izstrādājuma izmēri260 mm × 232,7 mm × 47,6 mm (10,24 x 9,16 x 1,87 collas) (W × Gls) >tr. 333 mm x 89 mm x 315 mm (13,11 x 3,50 x 12,40 collas) (P x G x A)Temperatūra–10°C līdz +55°C (14°F līdz +55°C)temperatūra >–20°C līdz +60°C (–4°F līdz +140°F)Mitrums10% līdz 93% (RH)InstalēšanaServera plaukts vai darbvirsmaSertifikātiFCC: 47 CFR FCC 15. daļa, B apakšnodaļa, A klaseCE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020; EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021; EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; EN 55035:2017+A11:2020; EN 50130-4:2011+A1:2014CE-LVD: EN 62368-1:2014
226 AEnerģijas patēriņšKopējā NVR izejas jauda ir <10 W (bez cietā diska) Kopējā PoE izejas jauda ir 36 W, maksimālā viena pieslēgvietas izejas jauda ir 25,5 WNeto svars0,9>1,8 kg s Svars1,88 kg (4,14 mārciņas)Izstrādājuma izmēri260 mm × 232,7 mm × 47,6 mm (10,24 x 9,16 x 1,87 collas) (G × G) (P x G x A)Iepakojuma izmēri333 mm x 89 mm x 315 mm (13,11 x 3,50 x 12,40 collas) (P x L x A)Temperatūra no +1°C līdz 1°C līdz 5°F )Uzglabāšanas temperatūra-20°C līdz +60°C (-4°F līdz +140°F)Mitrums10% līdz 93% (RH) darbvirsmaSertifikātiFCC: 47 CFR FCC 15. daļa, B apakšnodaļa, A klaseCE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020; EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021; EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; EN 55035:2017+A11:2020; EN 50130-4:2011+A1:2014CE-LVD: EN 62368-1:2014
226 AEnerģijas patēriņšKopējā NVR izejas jauda ir <10 W (bez cietā diska) Kopējā PoE izejas jauda ir 36 W, maksimālā viena pieslēgvietas izejas jauda ir 25,5 WNeto svars0,9>1,8 kg s Svars1,88 kg (4,14 mārciņas)Izstrādājuma izmēri260 mm × 232,7 mm × 47,6 mm (10,24 x 9,16 x 1,87 collas) (G × G) (P x G x A)Iepakojuma izmēri333 mm x 89 mm x 315 mm (13,11 x 3,50 x 12,40 collas) (P x L x A)Temperatūra no +1°C līdz 1°C līdz 5°F )Uzglabāšanas temperatūra-20°C līdz +60°C (-4°F līdz +140°F)Mitrums10% līdz 93% (RH) darbvirsmaSertifikātiFCC: 47 CFR FCC 15. daļa, B apakšnodaļa, A klaseCE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020; EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021; EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; EN 55035:2017+A11:2020; EN 50130-4:2011+A1:2014CE-LVD: EN 62368-1:2014
A klaseCE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020; EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021; EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; EN 55035:2017+A11:2020; EN 50130-4:2011+A1:2014CE-LVD: EN 62368-1:2014
A klaseCE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020; EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021; EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; EN 55035:2017+A11:2020; EN 50130-4:2011+A1:2014CE-LVD: EN 62368-1:2014





