IP-РЕГИСТРАТОР DAHUA NVR4104HS-EI
Основные функции
- NVR ierakstītājs 4 16 MP kamerām
- WizSense Switch Switch
- Интеллектуальное сжатие H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264/MJPEG
- 80 Mb/s caurlaidspēja.
- AI, izmantojot NVR: 1 kanāla sejas noteikšana un atpazīšana; 2 kanālu perimetra aizsardzība; līdz 10 seju datu bāzēm un 20 000 sejas attēlu; 4CH SMD Plus
- ИИ через камеру: обнаружение и распознавание лиц, защита периметра; SMD Plus; перепись людей; стереоанализ; тепловая карта
- Подключение сторонних сетевых камер Panasonic, Sony, Samsung, Axis, Pelco, Arecont, ONVIF, Canon
- Базовый уровень безопасности 2.3
порты
Push-уведомления о тревожных событиях от сетевых IP-устройств Dahua. Push-уведомления — очень полезный инструмент, поскольку позволяют пользователям быстро реагировать на важные события без необходимости постоянного мониторинга приложения. Они особенно полезны при мониторинге приложений, поскольку позволяют пользователям быстро реагировать на важные события.

Мобильное приложение Dahua: DMSS
DMSS ir mobilās novērošanas lietojumprogramma ar tādām funkcijām kā attālā uzraudzība un attālā konfigurēšana, video atskaņošana. Varat pievienot tādas ierīces kā IPC, NVR, XVR, VTO, durvju zvanus, trauksmes centrmezglus un piekļuves kontrolierus. Pēc pieteikšanās savā kontā varat izmantot mākoņpakalpojumus, piemēram, mākoņa atjaunināšanu un tā tālāk. Lietojumprogramma atbalsta operētājsistēmu iOS 9.0 un Android 5.0 vai jaunāku versiju, un to var izmantot kopā ar 3G/4G/Wi-Fi.
Задняя панель:
Технические характеристики
Локальный графический интерфейс 5+H.2 H.265; Inteliģentais H.264+; H.264; MJPEGde> ; privātuma maskēšana; video zudums; ainas maiņa; PIR signalizācija; IPC ārējā trauksme Maksimālā cietā diska ietilpība mainās atkarībā no apkārtējās vides temperatūras.temperatūra >–20°C līdz +60°C (–4°F līdz +140°F)
| Система | |||
| Главный процессор | Промышленный процессор | ||
| Операционная система | Встроенная система | Встроенная системаработа в LinuxНерелевантная система | |
| ИИ | |||
| ИИ, предоставленный регистратором | Распознавание лиц, распознавание лиц, защита периметра и SMD Plus | ||
| ИИ с камерой | Распознавание лиц; распознавание лиц; защита периметра; SMD Plus; перепись населения; стереоанализ; тепловая карта | ||
| Защита периметра | |||
| Производительность периметра ИИ с регистратором (количество каналов) | 2 kanāli,10 IVS noteikumi katram kanālam | ||
| Эффективность периметра ИИ по камерам (количество каналов) | 4 kanāli | ||
| Распознавание лиц | |||
| Атрибуты лица | Пол; возрастная группа; очки; выражение лица; маска; борода | ||
| Производительность распознавания лиц с помощью искусственного интеллекта регистратора (количество каналов) | 1 канал (до 12 изображений лиц/с на канал) | ||
| Эффективность распознавания лиц с помощью ИИ-камеры (количество каналов) | 4 kanāli > | Katram sejas attēlam var pievienot līdz pat 10 seju datubāzēm ar 20 000 attēlu ar kopējo ietilpību 2,5 G. Katram sejas attēlam var pievienot vārdu, dzimumu, dzimšanas datumu, adresi, akreditācijas datu veidu, akreditācijas numuru, valstis un reģionus, kā arī štatu. | |
| Французский канал FRS-4td) через регистратор), поток изображений: 12 изображений лиц/с | |||
| 1-канальный fd (через рекордер) + fr (через рекордер), видеопоток: 12 изображений лиц/с | |||
| sejas atpazīšana ar kameru (kanālu skaits > | |||
| smd plus с регистратором | 4 канала: вторичная фильтрация для людей и транспортных средств, снижение ложных срабатываний, вызванных листьями, дождем и изменением условий освещения | ||
| smd plus с камерой | для 4 каналов | ||
| > | |||
| доступ к каналу | 4 канала | ||
| пропускная способность сетей | 80 Мбит/с входящая скорость, 80 Мбит/с запись, 80 Мбит/с исходящая скорость | ||
| Разрешение | 16 МП; 12 МП; 8 МП; 6 МП; 5 МП; 4 МП; 3 МП; 1080p; 960p; 720p; D1; CIF | ||
| Вариант декодирования | AI izslēgts: 2 kanālu 16 MP@30 kadri sekundē; 2 kanālu 12 MP@30 kadri sekundē; 4 kanālu 8 MP@30 fps | ||
| AI iespējots: 1 kanālu 16 MP@30 fps; 2 kanālu 12 MP@30 kadri sekundē; 3 kanālu 8 MP@30 kadri sekundē; 4 kanālu 5 MP@30 kadri sekundē | |||
| Видеовыход | 1 HDMI ports, 1 VGA ports | ||
| HDMI: 3840 x 2160, 1920 x 1080, 10280 x1280 x 720 | |||
| VGA: 1920 x 1080, 1280 x 1024, 1280 x 720 | |||
| * vienlaicīga HDMI izvade/trdM ir konfigurējama./trdM vairāku ekrānu displejs | Экран 1: 1/4 | ||
| 2. Экран: 1/4 | |||
| Доступ к камере третьих лиц | Panasonic, Sony, Samsung, Axis, Pelco, Arecont, ONVIF, Canon | ||
| Стандарт сжатия | |||
| Сжатие видео | |||
| Сжатие звука | G.711a; G.711u; PCM; G726 | ||
| Сеть | |||
| Сетевой протокол | HTTP; HTTPS; TCP/IP; IPv4/IPv6; UPnP; SNMP; UDP; SMTP; NTP; DHCP; DNA; IP-фильтр; PPPoE; DDNS; FTP; Сервер сигнализации; Поиск IP (поддерживает IP-камеры Dahua; регистраторы; CIS и т. д.); P2P; Автоматическая регистрация | ||
| Доступ к мобильному телефону | iOS; Android | ||
| Взаимодействие | ONVIF 22.06 (profils T; profils S; profils G); .CGI; SDK | ||
| Браузер | Chrome; IE9 и более поздние версии; браузер Firefox | ||
| Воспроизведение записи | |||
| Многоканальное воспроизведение | До 4 каналов | ||
| Режим записи | В общем, обнаружение движения; интеллектуальный; будильник | ||
| Метод резервного копирования | USB ierīce un tīkls | ||
| Режим воспроизведения | Мгновенное воспроизведение, общее воспроизведение, воспроизведение событий, воспроизведение тегов, умное воспроизведение | ||
| Беспокойство | |||
| Сигнализация аномалии | Отключение камеры; ошибка хранилища; диск заполнен; конфликт IP-адресов; конфликт MAC-адресов; вход заблокирован; и исключение кибербезопасности | ||
| Умный будильник | Распознавание лиц; распознавание лиц; защита периметра; SMD Plus; перепись населения; стереоанализ; тепловая карта | ||
| Подключение сигнализации | запись; снимок; внешний выход тревоги IPC; звук; зуммер; .magazine; настройки по умолчанию; электронная почта | ||
| Интерфейсы | |||
| Аудиовход | 1 kanāla RCA | ||
| Аудиовыход | 1 kanāla RCA | ||
| HDD interfeiss, līdz 1 SATA 6.TB interfeiss | |||
| USB | 2 (1 порт USB 2.0 на передней панели, 1 порт USB 2.0 на задней панели) | ||
| HDMI | 1 | ||
| 1 | |||
| Порт | 1 x 10/100 Mb/s Ethernet ports, RJ-45) | ||
| PoE ports | 4 pieslēgvietas, 10/100 Mb/s, IEEE 802.3 af/at | ||
| DC5, Vispārīgi 1.226 A | |||
| Потребление энергии | Kopējā NVR izejas jauda ir <10 W (bez HDD) Kopējā PoE izejas jauda ir 36 W, viena pieslēgvietas maksimālā izejas jauda ir 25,5 W | ||
| Вес нетто | Вес нетто | 0,86 trts.g.906 d> | 1,88 kg (4,14 mārciņas) |
| Размеры продукта | 260 mm × 232,7 mm × 47,6 mm (10,24 x 9,16 x 1,87 collas) (W × Gls) >тр. | 333 mm x 89 mm x 315 mm (13,11 x 3,50 x 12,40 collas) (P x G x A) | |
| Температура | от -10°C до +55°C (от 14°F до +55°C) | ||
| Влажность | от 10% до 93% (относительная влажность) | ||
| Установка | Серверная стойка или настольный компьютер | ||
| Сертификаты | FCC: 47 CFR FCC Часть 15, Подраздел B, Класс A | ||
| CE-ЭМС: EN 55032:2015+A1:2020; EN МЭК 61000-3-2:2019+A1:2021; EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; EN 55035:2017+A11:2020; EN 50130-4:2011+A1:2014 | |||
| CE-LVD: EN 62368-1:2014 | |||
2014. gads
2014. gads
Maksimālā cietā diska ietilpība mainās atkarībā no apkārtējās vides temperatūras.USB2 (1 x USB 2.0 ports priekšpusē, 1 x USB 2.0 ports aizmugurē)HDMI11 Ports1 x 10/100 Mb/s Ethernet ports, RJ-45)PoE ports4 pieslēgvietas, 10/100 Mb/s, IEEE 802.3 af/atDC5, Vispārīgi 1.226 AEnerģijas patēriņšKopējā NVR izejas jauda ir <10 W (bez HDD) Kopējā PoE izejas jauda ir 36 W, viena pieslēgvietas maksimālā izejas jauda ir 25,5 WNeto svarsNeto svars0,86 trts.g.906 d>1,88 kg (4,14 mārciņas)Izstrādājuma izmēri260 mm × 232,7 mm × 47,6 mm (10,24 x 9,16 x 1,87 collas) (W × Gls) >tr. 333 mm x 89 mm x 315 mm (13,11 x 3,50 x 12,40 collas) (P x G x A)Temperatūra–10°C līdz +55°C (14°F līdz +55°C)temperatūra >–20°C līdz +60°C (–4°F līdz +140°F)Mitrums10% līdz 93% (RH)InstalēšanaServera plaukts vai darbvirsmaSertifikātiFCC: 47 CFR FCC 15. daļa, B apakšnodaļa, A klaseCE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020; EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021; EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; EN 55035:2017+A11:2020; EN 50130-4:2011+A1:2014CE-LVD: EN 62368-1:2014
Maksimālā cietā diska ietilpība mainās atkarībā no apkārtējās vides temperatūras.USB2 (1 x USB 2.0 ports priekšpusē, 1 x USB 2.0 ports aizmugurē)HDMI11 Ports1 x 10/100 Mb/s Ethernet ports, RJ-45)PoE ports4 pieslēgvietas, 10/100 Mb/s, IEEE 802.3 af/atDC5, Vispārīgi 1.226 AEnerģijas patēriņšKopējā NVR izejas jauda ir <10 W (bez HDD) Kopējā PoE izejas jauda ir 36 W, viena pieslēgvietas maksimālā izejas jauda ir 25,5 WNeto svarsNeto svars0,86 trts.g.906 d>1,88 kg (4,14 mārciņas)Izstrādājuma izmēri260 mm × 232,7 mm × 47,6 mm (10,24 x 9,16 x 1,87 collas) (W × Gls) >tr. 333 mm x 89 mm x 315 mm (13,11 x 3,50 x 12,40 collas) (P x G x A)Temperatūra–10°C līdz +55°C (14°F līdz +55°C)temperatūra >–20°C līdz +60°C (–4°F līdz +140°F)Mitrums10% līdz 93% (RH)InstalēšanaServera plaukts vai darbvirsmaSertifikātiFCC: 47 CFR FCC 15. daļa, B apakšnodaļa, A klaseCE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020; EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021; EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; EN 55035:2017+A11:2020; EN 50130-4:2011+A1:2014CE-LVD: EN 62368-1:2014
226 AEnerģijas patēriņšKopējā NVR izejas jauda ir <10 W (bez cietā diska) Kopējā PoE izejas jauda ir 36 W, maksimālā viena pieslēgvietas izejas jauda ir 25,5 WNeto svars0,9>1,8 kg s Svars1,88 kg (4,14 mārciņas)Izstrādājuma izmēri260 mm × 232,7 mm × 47,6 mm (10,24 x 9,16 x 1,87 collas) (G × G) (P x G x A)Iepakojuma izmēri333 mm x 89 mm x 315 mm (13,11 x 3,50 x 12,40 collas) (P x L x A)Temperatūra no +1°C līdz 1°C līdz 5°F )Uzglabāšanas temperatūra-20°C līdz +60°C (-4°F līdz +140°F)Mitrums10% līdz 93% (RH) darbvirsmaSertifikātiFCC: 47 CFR FCC 15. daļa, B apakšnodaļa, A klaseCE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020; EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021; EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; EN 55035:2017+A11:2020; EN 50130-4:2011+A1:2014CE-LVD: EN 62368-1:2014
226 AEnerģijas patēriņšKopējā NVR izejas jauda ir <10 W (bez cietā diska) Kopējā PoE izejas jauda ir 36 W, maksimālā viena pieslēgvietas izejas jauda ir 25,5 WNeto svars0,9>1,8 kg s Svars1,88 kg (4,14 mārciņas)Izstrādājuma izmēri260 mm × 232,7 mm × 47,6 mm (10,24 x 9,16 x 1,87 collas) (G × G) (P x G x A)Iepakojuma izmēri333 mm x 89 mm x 315 mm (13,11 x 3,50 x 12,40 collas) (P x L x A)Temperatūra no +1°C līdz 1°C līdz 5°F )Uzglabāšanas temperatūra-20°C līdz +60°C (-4°F līdz +140°F)Mitrums10% līdz 93% (RH) darbvirsmaSertifikātiFCC: 47 CFR FCC 15. daļa, B apakšnodaļa, A klaseCE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020; EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021; EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; EN 55035:2017+A11:2020; EN 50130-4:2011+A1:2014CE-LVD: EN 62368-1:2014
A klaseCE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020; EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021; EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; EN 55035:2017+A11:2020; EN 50130-4:2011+A1:2014CE-LVD: EN 62368-1:2014
A klaseCE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020; EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021; EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; EN 55035:2017+A11:2020; EN 50130-4:2011+A1:2014CE-LVD: EN 62368-1:2014





