DAHUA NVR4104HS-EI IP-SALVESTAJAD
Peamised omadused
- NVR ierakstītājs 4 16 MP kamerām
- WizSense Switch Switch
- Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264/MJPEG tihendus
- 80 Mb/s caurlaidspēja.
- AI, izmantojot NVR: 1 kanāla sejas noteikšana un atpazīšana; 2 kanālu perimetra aizsardzība; līdz 10 seju datu bāzēm un 20 000 sejas attēlu; 4CH SMD Plus
- AI läbi kaamera: näotuvastus ja -tuvastus, perimeetri kaitse; SMD Plus; inimeste loendus; stereoanalüüs; soojuskaart
- Kolmanda osapoole võrgukaamera ühendus Panasonicu, Sony, Samsungi, Axise, Pelco, Areconti, ONVIF-i, Canoniga
- Põhiline turvatase 2.3
sadamad
Häiresündmuste tõukemärguanded Dahua IP-võrguseadmetest. Tõukemärguanded on väga kasulik tööriist, kuna need võimaldavad kasutajatel kiiresti reageerida olulistele sündmustele ilma rakendust pidevalt jälgimata. Need on eriti kasulikud rakenduste jälgimisel, kuna võimaldavad kasutajatel kiiresti reageerida, kui toimub oluline sündmus.

Dahua mobiilirakendus: DMSS
DMSS ir mobilās novērošanas lietojumprogramma ar tādām funkcijām kā attālā uzraudzība un attālā konfigurēšana, video atskaņošana. Varat pievienot tādas ierīces kā IPC, NVR, XVR, VTO, durvju zvanus, trauksmes centrmezglus un piekļuves kontrolierus. Pēc pieteikšanās savā kontā varat izmantot mākoņpakalpojumus, piemēram, mākoņa atjaunināšanu un tā tālāk. Lietojumprogramma atbalsta operētājsistēmu iOS 9.0 un Android 5.0 vai jaunāku versiju, un to var izmantot kopā ar 3G/4G/Wi-Fi.
Tagapaneel:
Tehnilised andmed
Kohalik GUI 5+H.2 H.265; Inteliģentais H.264+; H.264; MJPEGde> ; privātuma maskēšana; video zudums; ainas maiņa; PIR signalizācija; IPC ārējā trauksme Maksimālā cietā diska ietilpība mainās atkarībā no apkārtējās vides temperatūras.temperatūra >–20°C līdz +60°C (–4°F līdz +140°F)
| Süsteem | |||
| Põhiprotsessor | Tööstusliku kvaliteediga protsessor | ||
| Operatsioonisüsteem | Manustatud süsteem | Manustatud süsteemLinuxi tööEbaoluline süsteem | |
| Tehisintellekt | |||
| Salvesti pakutav tehisintellekt | Näotuvastus, näotuvastus, perimeetri kaitse ja SMD Plus | ||
| AI kaameraga | Näotuvastus; näotuvastus; perimeetri kaitse; SMD Plus; inimeste loendus; stereoanalüüs; Soojuskaart | ||
| Perimeetri kaitse | |||
| AI perimeetri jõudlus salvestiga (kanalite arv) | 2 kanāli,10 IVS noteikumi katram kanālam | ||
| AI perimeetri jõudlus kaamera järgi (kanalite arv) | 4 kanāli | ||
| Näotuvastus | |||
| Näo atribuudid | Sugu; vanuserühm; prillid; Väljendid; Mask; habe | ||
| Salvestaja AI näotuvastuse jõudlus (kanalite arv) | 1 kanal (kuni 12 näopilti/s kanali kohta) | ||
| Kaamera AI näotuvastuse jõudlus (kanalite arv) | 4 kanāli > | Katram sejas attēlam var pievienot līdz pat 10 seju datubāzēm ar 20 000 attēlu ar kopējo ietilpību 2,5 G. Katram sejas attēlam var pievienot vārdu, dzimumu, dzimšanas datumu, adresi, akreditācijas datu veidu, akreditācijas numuru, valstis un reģionus, kā arī štatu. | |
| Prantsuse kanal FRS-4td) salvesti kaudu), pildivoog: 12 näopilti/s | |||
| 1-kanaliline fd (salvesti kaudu) + fr (salvesti kaudu), videovoog: 12 näopilti/s | |||
| sejas atpazīšana ar kameru (kanālu skaits > | |||
| smd plus koos makiga | 4 kanalit: sekundaarne filtreerimine inimestele ja mootorsõidukitele, lehtedest, vihmast ja muutuvatest valgustingimustest põhjustatud valehäirete vähendamine | ||
| smd plus koos kaameraga | 4 kanali jaoks | ||
| > | |||
| juurdepääs kanalile | 4 kanalit | ||
| ribalaiusega võrgud | 80 Mbps sissetulev, 80 Mbps salvestus, 80 Mbps väljuv | ||
| Resolutsioon | 16 MP; 12 MP; 8 MP; 6 MP; 5 MP; 4 MP; 3 MP; 1080p; 960p; 720p; D1; CIF | ||
| Dekodeerimise võimalus | AI izslēgts: 2 kanālu 16 MP@30 kadri sekundē; 2 kanālu 12 MP@30 kadri sekundē; 4 kanālu 8 MP@30 fps | ||
| AI iespējots: 1 kanālu 16 MP@30 fps; 2 kanālu 12 MP@30 kadri sekundē; 3 kanālu 8 MP@30 kadri sekundē; 4 kanālu 5 MP@30 kadri sekundē | |||
| Videoväljund | 1 HDMI ports, 1 VGA ports | ||
| HDMI: 3840 x 2160, 1920 x 1080, 10280 x1280 x 720 | |||
| VGA: 1920 x 1080, 1280 x 1024, 1280 x 720 | |||
| * vienlaicīga HDMI izvade/trdM ir konfigurējama./trdM vairāku ekrānu displejs | 1. ekraan: 1/4 | ||
| 2. Ekraan: 1/4 | |||
| Kolmanda osapoole kaamera juurdepääs | Panasonic, Sony, Samsung, Axis, Pelco, Arecont, ONVIF, Canon | ||
| Kompressiooni standard | |||
| Video tihendamine | |||
| Heli tihendamine | G.711a; G.711u; PCM; G726 | ||
| Võrk | |||
| Võrguprotokoll | HTTP; HTTPS; TCP/IP; IPv4/IPv6; UPnP; SNMP; UDP; SMTP; NTP; DHCP; DNA; IP-filter; PPPoE; DDNS; FTP; Signaaliserver; IP-otsing (toetab Dahua IP-kaamerat; salvesti; SRÜ jne); P2P; Automaatne registreerimine | ||
| Juurdepääs mobiiltelefonile | iOS; Android | ||
| Koostalitlusvõime | ONVIF 22.06 (profils T; profils S; profils G); .CGI; SDK | ||
| Brauser | kroom; IE9 ja uuemad versioonid; Firefoxi brauser | ||
| Salvestise esitamine | |||
| Mitme kanaliga taasesitus | Kuni 4 kanalit | ||
| Salvestusrežiim | Üldiselt liikumistuvastus; intelligentne; äratuskell | ||
| Varundusmeetod | USB ierīce un tīkls | ||
| Taasesitusrežiim | Vahetu taasesitus, üldine taasesitus, sündmuste taasesitus, siltide taasesitus, nutikas taasesitus | ||
| Ärevus | |||
| Anomaalia alarm | Kaamera lahtiühendamine; ladustamisviga; ketas täis; IP-aadressi konflikt; MAC-aadressi konflikt; sisselogimine blokeeritud; ja küberturvalisuse erand | ||
| Nutikas äratus | Näotuvastus; näotuvastus; perimeetri kaitse; SMD Plus; inimeste loendus; stereoanalüüs; Soojuskaart | ||
| Alarm ühendus | salvestada; hetktõmmis; IPC väline häireväljund; heli; helisignaal; .magazine; Vaikesätted; Meil | ||
| Liidesed | |||
| Heli sisend | 1 kanāla RCA | ||
| Heliväljund | 1 kanāla RCA | ||
| HDD interfeiss, līdz 1 SATA 6.TB interfeiss | |||
| USB | 2 (1 x USB 2.0 port ees, 1 x USB 2.0 port taga) | ||
| HDMI | 1 | ||
| 1 | |||
| Port | 1 x 10/100 Mb/s Ethernet ports, RJ-45) | ||
| PoE ports | 4 pieslēgvietas, 10/100 Mb/s, IEEE 802.3 af/at | ||
| DC5, Vispārīgi 1.226 A | |||
| Energiatarbimine | Kopējā NVR izejas jauda ir <10 W (bez HDD) Kopējā PoE izejas jauda ir 36 W, viena pieslēgvietas maksimālā izejas jauda ir 25,5 W | ||
| Netokaal | Netokaal | 0,86 trts.g.906 d> | 1,88 kg (4,14 mārciņas) |
| Toote mõõtmed | 260 mm × 232,7 mm × 47,6 mm (10,24 x 9,16 x 1,87 collas) (W × Gls) >tr. | 333 mm x 89 mm x 315 mm (13,11 x 3,50 x 12,40 collas) (P x G x A) | |
| Temperatuur | -10 °C kuni +55 °C (14 °F kuni +55 °C) | ||
| Niiskus | 10% kuni 93% (RH) | ||
| Paigaldamine | Serveri riiul või töölaud | ||
| Sertifikaadid | FCC: 47 CFR FCC osa 15, B-alajagu, klass A | ||
| CE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020; EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021; EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; EN 55035:2017+A11:2020; EN 50130-4:2011+A1:2014 | |||
| CE-LVD: EN 62368-1:2014 | |||
2014. gads
2014. gads
Maksimālā cietā diska ietilpība mainās atkarībā no apkārtējās vides temperatūras.USB2 (1 x USB 2.0 ports priekšpusē, 1 x USB 2.0 ports aizmugurē)HDMI11 Ports1 x 10/100 Mb/s Ethernet ports, RJ-45)PoE ports4 pieslēgvietas, 10/100 Mb/s, IEEE 802.3 af/atDC5, Vispārīgi 1.226 AEnerģijas patēriņšKopējā NVR izejas jauda ir <10 W (bez HDD) Kopējā PoE izejas jauda ir 36 W, viena pieslēgvietas maksimālā izejas jauda ir 25,5 WNeto svarsNeto svars0,86 trts.g.906 d>1,88 kg (4,14 mārciņas)Izstrādājuma izmēri260 mm × 232,7 mm × 47,6 mm (10,24 x 9,16 x 1,87 collas) (W × Gls) >tr. 333 mm x 89 mm x 315 mm (13,11 x 3,50 x 12,40 collas) (P x G x A)Temperatūra–10°C līdz +55°C (14°F līdz +55°C)temperatūra >–20°C līdz +60°C (–4°F līdz +140°F)Mitrums10% līdz 93% (RH)InstalēšanaServera plaukts vai darbvirsmaSertifikātiFCC: 47 CFR FCC 15. daļa, B apakšnodaļa, A klaseCE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020; EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021; EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; EN 55035:2017+A11:2020; EN 50130-4:2011+A1:2014CE-LVD: EN 62368-1:2014
Maksimālā cietā diska ietilpība mainās atkarībā no apkārtējās vides temperatūras.USB2 (1 x USB 2.0 ports priekšpusē, 1 x USB 2.0 ports aizmugurē)HDMI11 Ports1 x 10/100 Mb/s Ethernet ports, RJ-45)PoE ports4 pieslēgvietas, 10/100 Mb/s, IEEE 802.3 af/atDC5, Vispārīgi 1.226 AEnerģijas patēriņšKopējā NVR izejas jauda ir <10 W (bez HDD) Kopējā PoE izejas jauda ir 36 W, viena pieslēgvietas maksimālā izejas jauda ir 25,5 WNeto svarsNeto svars0,86 trts.g.906 d>1,88 kg (4,14 mārciņas)Izstrādājuma izmēri260 mm × 232,7 mm × 47,6 mm (10,24 x 9,16 x 1,87 collas) (W × Gls) >tr. 333 mm x 89 mm x 315 mm (13,11 x 3,50 x 12,40 collas) (P x G x A)Temperatūra–10°C līdz +55°C (14°F līdz +55°C)temperatūra >–20°C līdz +60°C (–4°F līdz +140°F)Mitrums10% līdz 93% (RH)InstalēšanaServera plaukts vai darbvirsmaSertifikātiFCC: 47 CFR FCC 15. daļa, B apakšnodaļa, A klaseCE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020; EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021; EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; EN 55035:2017+A11:2020; EN 50130-4:2011+A1:2014CE-LVD: EN 62368-1:2014
226 AEnerģijas patēriņšKopējā NVR izejas jauda ir <10 W (bez cietā diska) Kopējā PoE izejas jauda ir 36 W, maksimālā viena pieslēgvietas izejas jauda ir 25,5 WNeto svars0,9>1,8 kg s Svars1,88 kg (4,14 mārciņas)Izstrādājuma izmēri260 mm × 232,7 mm × 47,6 mm (10,24 x 9,16 x 1,87 collas) (G × G) (P x G x A)Iepakojuma izmēri333 mm x 89 mm x 315 mm (13,11 x 3,50 x 12,40 collas) (P x L x A)Temperatūra no +1°C līdz 1°C līdz 5°F )Uzglabāšanas temperatūra-20°C līdz +60°C (-4°F līdz +140°F)Mitrums10% līdz 93% (RH) darbvirsmaSertifikātiFCC: 47 CFR FCC 15. daļa, B apakšnodaļa, A klaseCE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020; EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021; EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; EN 55035:2017+A11:2020; EN 50130-4:2011+A1:2014CE-LVD: EN 62368-1:2014
226 AEnerģijas patēriņšKopējā NVR izejas jauda ir <10 W (bez cietā diska) Kopējā PoE izejas jauda ir 36 W, maksimālā viena pieslēgvietas izejas jauda ir 25,5 WNeto svars0,9>1,8 kg s Svars1,88 kg (4,14 mārciņas)Izstrādājuma izmēri260 mm × 232,7 mm × 47,6 mm (10,24 x 9,16 x 1,87 collas) (G × G) (P x G x A)Iepakojuma izmēri333 mm x 89 mm x 315 mm (13,11 x 3,50 x 12,40 collas) (P x L x A)Temperatūra no +1°C līdz 1°C līdz 5°F )Uzglabāšanas temperatūra-20°C līdz +60°C (-4°F līdz +140°F)Mitrums10% līdz 93% (RH) darbvirsmaSertifikātiFCC: 47 CFR FCC 15. daļa, B apakšnodaļa, A klaseCE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020; EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021; EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; EN 55035:2017+A11:2020; EN 50130-4:2011+A1:2014CE-LVD: EN 62368-1:2014
A klaseCE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020; EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021; EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; EN 55035:2017+A11:2020; EN 50130-4:2011+A1:2014CE-LVD: EN 62368-1:2014
A klaseCE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020; EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021; EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; EN 55035:2017+A11:2020; EN 50130-4:2011+A1:2014CE-LVD: EN 62368-1:2014





