Dahua slēdzis CS4006-4GT-36
Preces kods: 66998
52,16
Prieinamumas: 16
Slēdzis Dahua CS4006-4GT-36
Modelis: CS4006-4GT-36
Pagrindinės funkcijos:
  • 4 × RJ45 Gigabit PoE porti un 2 × RJ45 Gigabit augšupielādes porti.
  • 36W PoE budžets, 802.3af/at atbalsts visās PoE pieslēgvietās.
  • Plašs darba temperatūras diapazons: no -10°C līdz +55°C.
  • VLAN un tīkla cilpas aizsardzības atbalsts.
  • Vienkārša konfigurācija nodrošina ierīču un sistēmu automātisku atklāšanu un palaišanu.
Techninės specifikacijos:
table-striped”>
Parametras Vertė
Įrenginio tipas Jungiklis
Sluoksnis 2 sluoksnis
Perjungimo pralaidumas 12 Gbps
Paketų perdavimo greitis 8,9 Mpps
Darbinė temperatūra -10 °C iki +55 °C
Darbinis drėgnumas 10–90 % (bez kondensācijas)
Laikymo temperatūra –40 °C līdz +70 °C
Laikymo drėgmė 5–95 % (bez kondensācijas)
Maitinimo šaltinis Ārējais: 53 V DC, 0,8 A
Maitinimo šaltinis įtrauktas Taip
Energijos suvartojimas Dīkstāvē: ≤3 W; Pilna slodze: 42,4 W
Apsauga nuo antistatinės elektros Izlāde caur gaisu: 8 kV; Kontakts: 6 kV
Apsauga nuo viršįtampių Kopējais režīms:6 kV
Grynasis svoris 0,2 kg
Bendras svoris 0,72 kg
Produkto matmenys 115 × 84 × 27 mm
Pakuotės matmenys 195 × 114 × 83 mm
Korpuso medžiaga Metāls (lokšņu metāls)
Asamblėja Brīvi stāvošs; Sienas stiprinājums
PoE Taip
PoE maitinimo šaltinis Ports 1-4 ≤ 30 W; Kopā ≤ 36 W