Dahua slēdzis CS4006-4GT-36
Preces kods: 66998
EAN: 6939554922244
Piegādes laiks: 21-23 Maijā
Срок доставки в указанные даты
52,16
Доступность: 16
Slēdzis Dahua CS4006-4GT-36
Modelis: CS4006-4GT-36
Основные характеристики:
  • 4 × RJ45 Gigabit PoE porti un 2 × RJ45 Gigabit augšupielādes porti.
  • 36W PoE budžets, 802.3af/at atbalsts visās PoE pieslēgvietās.
  • Plašs darba temperatūras diapazons: no -10°C līdz +55°C.
  • VLAN un tīkla cilpas aizsardzības atbalsts.
  • Vienkārša konfigurācija nodrošina ierīču un sistēmu automātisku atklāšanu un palaišanu.
Технические характеристики:
table-striped”>
Параметр Ценить
Тип устройства Выключатель
Слой Слой 2
Пропускная способность коммутации 12 Gbps
Скорость передачи пакетов 8,9 Mpps
Рабочая температура от -10 °С до +55 °С
Рабочая влажность 10–90 % (bez kondensācijas)
Температура хранения –40 °C līdz +70 °C
Влажность при хранении 5-95% (без конденсации)
Источник питания Ārējais: 53 V DC, 0,8 A
Блок питания включен Да
Потребление энергии Dīkstāvē: ≤3 W; Pilna slodze: 42,4 W
Защита от статического электричества Izlāde caur gaisu: 8 kV; Kontakts: 6 kV
Защита от перенапряжения Kopējais režīms:6 kV
Вес нетто 0,2 кг
Вес брутто 0,72 кг
Размеры продукта 115 × 84 × 27 mm
Размеры упаковки 195 × 114 × 83 mm
Материал корпуса Metāls (lokšņu metāls)
Монтаж Brīvi stāvošs; Sienas stiprinājums
PoE Да
блок питания PoE Ports 1-4 ≤ 30 W; Kopā ≤ 36 W