KABELIO spaustukas OPC-300X7.6/B*P100
Prekės kodas: OPC-300X7.6/B*P100
EAN: 5903792940743
Piegādes laiks: 22-26 Maijā
Pristatymo laikas nurodytomis datomis
7,14
Prieinamumas: 0
Techninė specifikacija:
Pakuotėje: 100 vnt. Kaina už pakuotę
Ilgis: 300 mm
Plotis: 7,6 mm
Medžiaga: Nailonas 66
Tempimo stipris: 530 N
Spalva: Juoda
Darbinė temperatūra: -10 °C … 80 °C
Lydymosi temperatūra: 250°C
Kaklaraiščio skersmuo: 4 … 75 mm