KAABLIKLAMP OPC-300X7.6/B*P100
Tootekood: OPC-300X7.6/B*P100
EAN: 5903792940743
Piegādes laiks: 22-26 Maijā
Tarneaeg määratud kuupäevadel
7,14
Saadavus: 0
Tehniline kirjeldus:
Pakendis: 100 tk. Hind paki kohta
Pikkus: 300 mm
Laius: 7,6 mm
Materjal: Nailon 66
Tõmbetugevus: 530 N
Värv: Must
Töötemperatuur: -10 °C … 80 °C
Sulamistemperatuur: 250 °C
Ühenduse läbimõõt: 4 … 75 mm