ROGER bekontaktis skaitytuvas MCT12M-BK-IO
Prekės kodas: 14787
110,10
Prieinamumas: 14
Roger MCT12M-BK-IO proximity skaitytuvas
klasė = „col-sm-12“>
„Roger MCT12M-BK-IO Proximity Reader“ – aprašymas
Roger MCT12M-BK-IO proximity reader – funkcijos
Roger MCT12M-BK-IO artumo skaitytuvas – rekvizitai
  • Bendradarbiavimas su Roger RACS >
    OIPerli
  • ISO14443A: MIFARE® Classic 1k ir 4k
  • Ilgo kortelės įdėjimo atpažinimas
  • Eksploatacija viduje ir lauke
  • Ryšiai per RS-485 ir RACS CLK/DTA sąsają
  • Signalizacijos garsiakalbis
  • Garso lygio reguliavimas
  • Trejetas. li>
  • Trys parametrų įėjimai
  • Relės išėjimas 1,5A/30V
  • Identifikavimas: kortelė arba rakto pakabukas
  • Kortelių skaitymo diapazonas iki 7 cm (MIFARE® Ultralight ir Classic)
  • Apsauga nuo sabotažo (sabotažas)
  • CE ženklinimas
diagrama i M v>
  • Maitinimo įtampa: 12 VDC
  • Raktų kortelių skaitymo diapazonas: iki 7 cm
  • 3 signaliniai šviesos diodai
  • su reguliuojamu garsiniu signalu korpuso atidarymas ir atskyrimas nuo žemės
  • Apsaugos klasė: IP65
  • m 5 magistralė tarp valdiklio ir skaitytuvo
  • Matmenys (A x P x G): 152,5 X 46 X 23 mm
  • Svoris: ≈100 metų
  • Sertifikatas: CE
png “alt =” roger mct12m-bk-io proximity skaitytuvo diagrama “Įkeliama =” tinginys “/>
roger mct12m-bk-io proximity reader-spec
  • 3 šviesos diodai
  • Signalinis garsiakalbis su reguliuojamu garso lygiu
  • Korpuso angos ir pagrindo atskyrimo nustatymas
  • Atstumai: iki 1200 m RS485 magistralės ilgis tarp valdiklio ir skaitytuvo
  • Matmenys (A x P x G): >< 152,5 X 46 mm >Sertifikatas: CE
  • 3 šviesos diodai