SIENOS/MŪRO KREIKLIAMAS OMP-50L30
Gaminio kodas: OMP-50L30
20,58
Prieinamumas: 39
Techninė specifikacija:
Medžiaga: Metalas
Stiebo skersmuo: maks. 50 mm
Vamzdžio atstumas iki sienos/mūro: 300 mm
Stiprinimas: 5 x Sieniniai kištukai Ø 12 mm