SEINA/MÜÜRITÖÖKRONG OMP-50L30
Tootekood: OMP-50L30
20,58
Saadavus: 39
Tehniline kirjeldus:
Materjal: Metall
Masti läbimõõt: maks. 50 mm
Toru kaugus seinast/müüritisest: 300 mm
Tugevdamine: 5 x seinatüüblit Ø 12 mm