PERJUNGIMO ĮRENGINIO ADAPTERIS MAITINIMO ĮRENGIMAS 12V/1A/GPV
Gaminio kodas: 12V/1A/GPV
EAN: 5901885208213
Piegādes laiks: 22-26 Maijā
Pristatymo laikas nurodytomis datomis
7,02
Prieinamumas: 21
Techninė specifikacija:
Adapterio tipas: Impulsas
Įtampos galia: 200 … 240V kintamoji srovė
Dažnių diapazonas: 50/60 Hz
Išėjimo įtampa: 12 V nuolatinė srovė
Maitinimo adapterio srovės našumas: 1 A
Išėjimo galia: 12W
Išėjimų skaičius: 1 gabalas
Apsauga: Perkrova Trumpasis jungimas Per didelė įtampa
Kūno tipas: Plastikas
Darbinė temperatūra: -30 °C … 70 °C
Apsaugos klasė: IP67
Pasirinktos funkcijos: Korpusas tinkamas montuoti ant sienos
Svoris: 0,11 kg
Dydis: 130 x 25 x 21,5 mm