LÜLITI ADAPTER TOITEVÕTE 12V/1A/GPV
Tootekood: 12V/1A/GPV
EAN: 5901885208213
Piegādes laiks: 22-26 Maijā
Tarneaeg määratud kuupäevadel
7,02
Saadavus: 21
Tehniline kirjeldus:
Adapteri tüüp: Impulss
Pinge võimsus: 200 … 240V AC
Sagedusvahemik: 50/60 Hz
Väljundpinge: 12 V alalisvool
Toiteadapteri voolutugevus: 1 A
Väljundvõimsus: 12W
Väljundite arv: 1 tükk
Kaitse: Ülekoormus Lühis Ülepinge
Keretüüp: Plastik
Töötemperatuur: -30 °C … 70 °C
Kaitseklass: IP67
Valitud funktsioonid: Korpus sobib seinale kinnitamiseks
Kaal: 0,11 kg
Suurus: 130 x 25 x 21,5 mm