IŠJUNGIMO ADAPTERIS MAITINIMO BLOKAS 12V/1A/LED
Gaminio kodas: 12V/1A/LED
EAN: 5902887024498
Piegādes laiks: 22-26 Maijā
Pristatymo laikas nurodytomis datomis
7,13
Prieinamumas: 69
Techninė specifikacija:
Adapterio tipas: Impulsas
Įtampos galia: 100 … 240V kintamoji srovė
Išėjimo įtampa: 12 V nuolatinė srovė
Maitinimo adapterio srovės našumas: 1 A
Išėjimo galia: 12W
Išėjimų skaičius: 1 gabalas
Apsauga: Trumpasis jungimas
Svoris: 0,05 kg
Dydis: 76 x 38 x 23 mm