LÜLITI ADAPTER TOITEPLOKK 12V/1A/LED
Tootekood: 12V/1A/LED
EAN: 5902887024498
Piegādes laiks: 22-26 Maijā
Tarneaeg määratud kuupäevadel
7,13
Saadavus: 69
Tehniline kirjeldus:
Adapteri tüüp: Impulss
Pinge võimsus: 100 … 240 V vahelduvvool
Väljundpinge: 12 V alalisvool
Toiteadapteri voolutugevus: 1 A
Väljundvõimsus: 12W
Väljundite arv: 1 tükk
Kaitse: Lühis
Kaal: 0,05 kg
Suurus: 76 x 38 x 23 mm