PERJUNGIMO ĮRENGINIO ADAPTERIS TINKLO MAITINIMO BLOKAS 12V/3A/GPV
Gaminio kodas: 12V/3A/GPV
11,59
Prieinamumas: 4
Techninė specifikacija:
Adapterio tipas: Impulsas
Įtampos galia: 100 … 240V kintamoji srovė
Dažnių diapazonas: 50/60 Hz
Išėjimo įtampa: 12 V nuolatinė srovė
Maitinimo adapterio srovės našumas: 3 A
Išėjimo galia: 36 W
Išėjimų skaičius: 1 gabalas
Apsauga: Perkrova Trumpasis jungimas Per didelė įtampa
Kūno tipas: Plastikas
Darbinė temperatūra: -20 °C … 70 °C
Apsaugos klasė: IP67
Pasirinktos funkcijos: Korpusas tinkamas montuoti ant sienos
Svoris: 0,21 kg
Dydis: 148 x 32 x 28 mm