LÜLITUSSEADME ADAPTER TOITEVÕTE 12V/3A/GPV
Tootekood: 12V/3A/GPV
11,59
Saadavus: 4
Tehniline kirjeldus:
Adapteri tüüp: Impulss
Pinge võimsus: 100 … 240 V vahelduvvool
Sagedusvahemik: 50/60 Hz
Väljundpinge: 12 V alalisvool
Toiteadapteri voolutugevus: 3 A
Väljundvõimsus: 36 W
Väljundite arv: 1 tükk
Kaitse: Ülekoormus Lühis Ülepinge
Keretüüp: Plastik
Töötemperatuur: -20 °C … 70 °C
Kaitseklass: IP67
Valitud funktsioonid: Korpus sobib seinale kinnitamiseks
Kaal: 0,21 kg
Suurus: 148 x 32 x 28 mm