IŠJUNGIMO ADAPTERIS TINKLO MAITINIMO ĮRENGIMAS DL2-30-24-U
Prekės kodas: DL2-30-24-U
14,50
Prieinamumas: 10
Techninė specifikacija:
Adapterio tipas: Impulsas
Įtampos galia: 85 … 264 V AC 120 … 370V DC
Išėjimo įtampa: 24V DC
Išėjimo srovės nustatymas: 21,6 … 29V DC
Maitinimo adapterio srovės našumas: 1,5 A
Išėjimo galia: 36 W
Išėjimų skaičius: 1 gabalas
Efektyvumas: 88 %
Kūno tipas: DIN
Apsauga: Trumpasis jungimas Perkrova Per didelė įtampa
Darbinė temperatūra / santykinė drėgmė: -40 °C … 70 °C / 10 … 95 %
Svoris: 0,12 kg
Dydis: 92,6 x 35 x 58 mm