SLĒGIERĪCES ADAPTERIS TĪKLA BAROŠANAS BLOKS DL2-30-24-U
Preces kods: DL2-30-24-U
14,50
Availability: 10
Technical Specification:
Adapter type: Impulse
Voltage power: 85  … 264 V AC 120  … 370 V DC
Output voltage: 24V DC
Setting the output current: 21.6  … 29 V DC
Power adapter current performance: 1.5A
Output power: 36W