IŠJUNGIMO ADAPTERIS TINKLO MAITINIMO ĮRENGIMAS DRC-24V60W-1AZ
Prekės kodas: DRC-24V60W-1AZ
30,94
Prieinamumas: 19
Techninė specifikacija:
Adapterio tipas: Impulsas
Įtampos galia: 90 … 264V kintamoji srovė
Išėjimo įtampa: 24V DC
Išėjimo srovės nustatymas: 24 … 28 V
Maitinimo adapterio srovės našumas: 2,5A
Išėjimo galia: 60 W
Išėjimų skaičius: 2 vnt
Efektyvumas: > 88 proc.
Kūno tipas: DIN
Atsparumas vibracijai: -
Apsauga: Trumpasis jungimas Perkrova Per didelė įtampa
Darbinė temperatūra / santykinė drėgmė: -25 °C … 71 °C / 5 … 95 %
Svoris: 0,24 kg
Dydis: 71 x 91 x 56 mm