LÜLITI ADAPTER TOITEVÕITSEADME DRC-24V60W-1AZ
Tootekood: DRC-24V60W-1AZ
30,94
Saadavus: 19
Tehniline kirjeldus:
Adapteri tüüp: Impulss
Pinge võimsus: 90 … 264 V vahelduvvool
Väljundpinge: 24 V alalisvool
Väljundvoolu seadistamine: 24 … 28 V
Toiteadapteri voolutugevus: 2,5A
Väljundvõimsus: 60W
Väljundite arv: 2 tk.
Tõhusus: > 88%
Keretüüp: DIN
Vibratsioonikindlus: -
Kaitse: Lühis Ülekoormus Ülepinge
Töötemperatuur/suhteline õhuniiskus: -25 °C … 71 °C / 5 … 95%
Kaal: 0,24 kg
Suurus: 71 x 91 x 56 mm