SPRIEGUMA PĀRVEIDOTĀJS INV/12/1000/PS/CH/S/B Bluetooth EUROPOWER
Preces kods: INV/12/1000/PS/CH/S/B
149,99
Prieinamumas: 3
Tipas: Įtampos didinimas, DC/AC </span>;>Įtampos galia: 12 V nuolatinė srovė </span>;>Išėjimo įtampa: 230 V kintamoji srovė (grynoji sinusinė banga) </span>;>Galia: 2000 W (trumpalaikis darbas), 1000 W (ilgalaikis darbas) </span>;>Kabelio ilgis: 0,5 m </span>; <table>
Tipas:
Įtampos didinimas, DC/AC
Įtampos galia:
12 V DC
Išėjimo įtampa:
230 V Kintamoji srovė (grynas sinusoidas)
Išėjimo srovės nustatymas:
„“
Galia:
  • 2000 W (trumpalaikis veikimas),
  • 1000 W (ilgalaikis darbas)
    Efektyvumas:
    ≤ 94 %
    Kabelio ilgis:
    0,5 m
    Apsauga:
  • Nuo per didelio iškrovimo
  • Trumpasis jungimas
  • Perkrova
  • Viršįtampis
  • Įėjimo įtampos atvirkštinis poliškumas
  • Terminis
    Pasirinktos savybės:
  • LED indikācija : Energoapgādes avots, Kļūme, Akumulatora uzlāde, Pilnībā uzlādēts akumulators
  • Barošanas ieejas : 1 x CEE 7/3 (Schuko), 1 x IEC320 C14, 1 x USB-A 5 V / 2 A
  • Sąsaja RJ-45
  • Minkštas paleidimas
  • Sumanus aušinimo sistemos valdymas, siekiant sumažinti triukšmo lygį
  • Akumuliatoriaus įkrovimo galimybė
  • Veikia su AGM, Gel, LiFePO4 baterijomis
  • Prijungimo laidai (yra komplekte)
  • Metalinis korpusas – Kruopščiai suprojektuota konstrukcija
  • Darbinė temperatūra: -10 °C … 50°C