TOIMEINVERTER DCDC-11-15/15-24
Tootekood: DCDC-11-15/15-24
20,53
Saadavus: 4
Tehniline kirjeldus:
Tüüp: Pinge suurendamine, DC/DC
Pinge võimsus: 11 … 14,5 V DC
Väljundpinge: 15 V, 16 V, 18 (18,5) V, 19 (19,5) V, 20 V, 22 V, 24 V alalisvoolu – lüliti seadistus
Võimsus: 90W
Rakendus: Seade on mõeldud sülearvutite, kaameramonitoride toiteks
Suurus: 93 x 65 x 36 mm