AKU 12V/9AH-MWP
Tootekood: 12V/9AH-MWP
27,12
Saadavus: 30
Tehniline kirjeldus:
Aku mahtuvus: 9 Ah
Nimipinge: 12V
Aku laadimisvool: max. 2,6 A
Aku tüüp: AGM (absorbeeriv klaasmatt) hooldusvabad akud
Pistik: T2 tüüpi
Aku tööiga: > 12 aastat
Kaal: 2,74 kg
Suurus: 151 x 65 x 94 mm