KINNITUD KARP SH-540/310/145 540 x 310 x 145 mm
Tootekood: SH-540/310/145
117,21
Saadavus: 6
Tehniline kirjeldus:
Valmistamismaterjal: Alumiiniumist PA11
Värv: Helehall (RAL 7035)
Paigaldusplaat: 253 x 478 mm – Metallist
Valitud funktsioonid: Hermeetiline kummitihend Alumiiniumi omadused PA11 : Kõrge vastupidavus korrosioonile, sealhulgas meretingimustes ja tööstuskeskkonnas Hea tõmbetugevus Kõrge materjali väsimuskindlus Avad kaablitele alt: Ø 21 mm – 3 tk, Ø 16 mm – 4 tükki
Kaal: 3,01 kg
Korpuse välismõõtmed: 540 x 310 x 145 mm
Sisemõõtmed: 520 x 290 x 110 mm