SANTRAUKTAS DARBAS SH-540/310/145 540 x 310 x 145 mm
Prekės kodas: SH-540/310/145
117,21
Prieinamumas: 6
Techninė specifikacija:
Gamybos medžiaga: Aliuminis PA11
Spalva: Šviesiai pilka (RAL 7035)
Montavimo plokštė: 253 x 478 mm – Metalas
Pasirinktos funkcijos: Hermetiškas guminis tarpiklis Aliuminio savybės PA11 : Didelis atsparumas korozijai, įskaitant jūrų sąlygas ir pramoninę aplinką Geras atsparumas tempimui Didelis medžiagos atsparumas nuovargiui Skylės kabeliams iš apačios: Ø 21 mm – 3 vnt., Ø 16 mm – 4 vnt
Svoris: 3,01 kg
Išoriniai korpuso matmenys: 540 x 310 x 145 mm
Vidiniai matmenys: 520 x 290 x 110 mm