KINNITUD KARP SH-750/595/322 750 x 595 x 322 mm
Tootekood: SH-750/595/322
254,18
Saadavus: 3
Tehniline kirjeldus:
Valmistamismaterjal: Alumiiniumist PA11
Värv: Helehall (RAL 7035)
Paigaldusplaat: -
Valitud funktsioonid: Hermeetiline kummitihend alumiiniumist Omadused PA11: Kõrge korrosioonikindlus, sealhulgas meretingimustes ja tööstuskeskkonnas Hea tõmbetugevus Materjali kõrge väsimustugevus 2 tk. Liugsiinid Rackil seadme paigaldamiseks: Rack 19″, 5 U (54 cm alt, 20 cm ülalt) Avad kaablite jaoks alt: Ø 16 mm – 6 tükki
Kaal: 9,2 kg
Korpuse välismõõtmed: 750 x 595 x 322 mm
Sisemõõtmed: 580 x 710 x 285 mm