SANDARBAS GABALAS SH-750/595/322 750 x 595 x 322 mm
Prekės kodas: SH-750/595/322
254,18
Prieinamumas: 3
Techninė specifikacija:
Gamybos medžiaga: Aliuminis PA11
Spalva: Šviesiai pilka (RAL 7035)
Montavimo plokštė: -
Pasirinktos funkcijos: Hermetiškas guminis tarpiklis aliuminio Ypatybės PA11: Didelis atsparumas korozijai, įskaitant jūrų sąlygas ir pramoninę aplinką Geras tempiamasis stipris Didelis medžiagos atsparumas nuovargiui 2 vnt. Stumdomi bėgeliai ant stovo įrenginio tvirtinimui: Rack 19″, 5 U (54 cm nuo apačios, 20 cm nuo viršaus ) Skylės laidams iš apačios: Ø 16 mm – 6 vnt
Svoris: 9,2 kg
Išoriniai korpuso matmenys: 750 x 595 x 322 mm
Vidiniai matmenys: 580 x 710 x 285 mm