IP KAMERA APTI-AI803VAS3IL-28W Smart Hybrid Light Full-Color – 8 Mpx 4K UHD 2.8 mm
Preces kods: APTI-AI803VAS3IL-28W
64,63
Saadavus: 7
Resolutsioon: 3840 × 2160, 2560 × 1440, 1920 × 1080 </span>;>Andur: 1/2,8 " SONY Starvis™ taustvalgustusega CMOS-sensor </span>;>Nähtavusnurk: 96° </span>;>Infrapunavalgustuse tuvastusala: 40 meetrit </span>;>LED-valge valguse ulatus: 30 m </span>;>Pildi tihendamise meetod: H.265+ </span>;>Heli: Iebūvēts mikrofons, Iebūvēts skaļrunis, Atbilst AAC standartam </span>;>Toiteallikas: PoE (802.3af), 12 V alalisvool </span>; <table>
Standardne:
IP-aadress
Resolutsioon:
3840 x 2160  – 8 Megapikslit 4K UHD ,
2560 x 1440  – 4 Megapikslit ,
Andur:
1/2,8 " SONY Starvis™ taustvalgustusega CMOS-sensor
Objektiiv:
2,8 mm @ F1,6
Nähtavuse nurk:
96°
Infrapunavalgustuse tuvastusala:
40 meetrit
LED-valge valguse ulatus:
30 m
Mälukaardi pesa:
Micro SD-kaardi tugi kuni 512 GB
Pildi tihendamise meetod:
H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264
Häire sisendid/väljundid:
Heli:
  • Sisseehitatud mikrofon,
  • Sisseehitatud kõlar,
  • Helisignaali edastamine võrgu kaudu,
  • Vastab AAC standardile
    Peavoolu edastuskiirus:
    20 kaadrisagedus @ 8 Megapikslit
    Liides:
    ONVIF:
    19.12
    Intelligentne pildianalüüs:
  • sissemurdmine – isikute ja sõidukite klassifikatsioon
  • piiri ületamine – isikute ja sõidukite klassifikatsioon
  • kahtlase tegevuse tuvastamine (inimese siluett)
  • inimeste kogunemiste tuvastamine (inimese siluett)
  • liikumistuvastus, mis põhineb inimese tuvastamisel
  • sisenedes märgitud alale – isikute ja sõidukite klassifikatsioon
  • lahkudes märgitud alalt – isikute ja sõidukite klassifikatsioon
    Valitud funktsioonid:
  • Täisvärv – värviline öörežiim
  • Päeva-/öörežiim – ICR automaatne filter
  • Konfigureeritav: heledus, kontrastsus, küllastus
  • Teravus – pildi kontuuride teravus
  • Peegel – peegelpilt
  • 3D-DNR – digitaalne mürasummutus
  • Automaatne valge tasakaal
  • Virvendusvastane tehnoloogia – tehnoloogia, mis kõrvaldab pildi virvenduse ebameeldiva mõju.
  • videosabotaaž
  • BLC/HLC – taustvalgustuse/erkvalguse kompenseerimine
  • Esiku režiim
  • ROI – valitud pildifragmentide kvaliteedi parandamine
  • WDR – lai dünaamiline ulatus
  • Privaatsustsoonid – max 3
  • AGC – automaatne võimenduse reguleerimine
    admin / 123456 (vanemad FW versioonid: admin)
    ONVIF-pesa:
    Toiteallikas:
  • PoE (802.3af),
  • 12V DC / 700mA
    Energiatarve:
    ≤ 8,4 W
    Juhtum:
    Kuppel – metall
    Värv:
    Valge
    Kaitseklass:
    IP67
    Mehaanilise kaitse klass:
    Töötemperatuur:
    -20 °C … 60 °C
    Kaal:
    0,47 kg
    Suurus:
    97 x 91 mm