IP KAMERA IPC3634SE-ADF28K-WP-I1 OwlView Wise-ISP – 4 Mpx 2.8 mm UNIVIEW
Preces kods: IPC3634SE-ADF28K-WP-I1
148,84
Saadavus: 2
Resolutsioon: 2688 x 1520, 2560 x 1440, 2304 x 1296, 1920 x 1080 </span>;>Andur: 1/1,8 " </span>;>Nähtavusnurk: 110.4 ° </span>;>LED-valge valguse ulatus: 30 m </span>;>Mälukaardi pesa: Micro SD-kaardi tugi kuni 512 GB </span>;>Pildi tihendamise meetod: Ultra 265 </span>;>Heli: Sisseehitatud mikrofon </span>;>Toiteallikas: PoE (802.3af), 12 V alalisvool </span>;>Mehaaniline kaitseklass: IK10 </span>; <table>
Standardne:
IP-aadress
Resolutsioon:
2688x1520 – 4 Megapikslit ,
2560 x 1440  – 4 Megapikslit ,
1920x1080 – 1080p
Andur:
1/1,8 " CMOS
Objektiiv:
2,8 mm @ F1.0
Nähtavuse nurk:
110.4 °
LED-valge valguse ulatus:
30 m
Signaali ja müra suhe (S/N):
> 56 dB
Mälukaardi pesa:
Micro SD-kaardi tugi kuni 512 GB
Pildi tihendamise meetod:
Ultra 265 / H.265 / H.264 / MJPEG
Häire sisendid/väljundid:
1 / 1
Heli:
  • Sisseehitatud mikrofon
  • Helisisend
  • Heliväljund
  • Kahesuunalise heli voogesituse tugi
  • Helisignaali edastamine võrgu kaudu
  • Heli tuvastamine
    Peavoolu edastuskiirus:
    25 kaadrisagedus @ 4 Megapikslit
    Võrguliides:
    10/100 baas-TX (RJ-45)
    Veebiserver:
    Sisseehitatud
    Maksimaalne võrgus olevate kasutajate arv:
    ONVIF:
    Mobiiltelefoni ligipääs:
    Pilvejuurdepääs (P2P)
  • Android: tasuta rakendus UNV-link
  • iOS (iPhone): Tasuta rakendus UNV-link
    Vaikimisi IP-aadress:
    DHCP või 192.168.1.13
    Vaikimisi kasutajanimi/administraatori parool:
    admin / 123456
    Brauseri juurdepääsupordid:
    Ligipääs portidele arvutirakenduse abil:
    Port: 80 või juurdepääs pilve kaudu – PC: tasuta rakendus EZStation
    Ligipääs portidele mobiilirakenduse abil:
    ONVIF-pesa:
    80
    RTSP URL:
    rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s0/live – Peavool
    rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s1/live – Kõrvalvool
    Intelligentne pildianalüüs:
  • rahvaloendus
  • hinnanguline kogunenud publiku arv
    Valitud funktsioonid:
  • ColorHunter – värviline öörežiim
  • Wise-ISP tehnoloģija
  • WDR – 130 dB – Lai dünaamiline valgustusvahemik
  • 2D-DNR, 3D-DNR – Digitaalne müra vähendamine
  • F-DNR (Defog) – sademete müra vähendamine
  • ROI – valitud pildifragmentide kvaliteedi parandamine
  • Ühildub NAS-iga – võrgusalvestusseadmega
  • BLC/HLC – taustvalgustuse/erkvalguse kompenseerimine
  • Automaatne valge tasakaal
  • AGC – automaatne võimenduse reguleerimine
  • Koridorirežiim – kasulik režiim koridoride, sissepääsuväravate ja kitsaste ruumide jälgimiseks
  • Privaatsustsoonid – max 4
  • Liikumistuvastus koos inimese/sõiduki siluetituvastusega
  • Kujutise pööramine ja peegeldamine
  • LÄHTESTA nupp
  • Korrosioonikaitse vastab NEMA 4X nõuetele
  • Ülepingekaitse: 4 kV
    Toiteallikas:
  • PoE (802.3af),
  • 12V DC / 380mA
    Energiatarve:
    ≤ 4,5 W
    Juhtum:
    Nõukogu, Metall
    Värv:
    Valge
    Kaitseklass:
    IP67
    Mehaanilise kaitse klass:
    IK10
    Töötemperatuur:
    -40 °C … 60 °C
    Kaal:
    0,67 kg
    Suurus:
    Ø 129 x 110 mm