IP KAMERA IPC2124SB-ADF28KMC-I1 Wise-ISP Tri-Guard – 4 Mpx 2.8 mm UNIVIEW
Preces kods: IPC2124SB-ADF28KMC-I1
114,42
Saadavus: 3
Andur: 1/2,9 " </span>;>Maatriksi suurus: 4 megapikslit </span>;>Resolutsioon: 2688 x 1520, 2560 x 1440, 2304 x 1296, 1920 x 1080, 1280 x 720 </span>;>Nähtavusnurk: 101.1 ° </span>;>Infrapunavalgustuse tuvastusala: 40 meetrit </span>;>LED-valge valguse ulatus: 40 meetrit </span>;>Mälukaardi pesa: Micro SD-kaardi tugi kuni 512 GB </span>;>Pildi tihendamise meetod: Ultra 265 </span>;>Heli: Sisseehitatud mikrofon, kahesuunalise heli voogesituse tugi </span>;>Toiteallikas: PoE (802.3af), 12 V alalisvool </span>; <table>
Standardne:
IP-aadress
Andur:
1/2,9 " CMOS
Maatriksi suurus:
Megapikslit
Resolutsioon:
2688x1520 – 4 Megapikslit ,
2560 x 1440  – 4 Megapikslit ,
1920x1080 – 1080p ,
1280x720 – 720p
Objektiiv:
2,8 mm
Nähtavuse nurk:
101.1 °
Infrapunavalgustuse tuvastusala:
40 meetrit
LED-valge valguse ulatus:
40 meetrit
Signaali ja müra suhe (S/N):
> 56 dB
Mälukaardi pesa:
Micro SD-kaardi tugi kuni 512 GB
Pildi tihendamise meetod:
Ultra 265 / H.265 / H.264 / MJPEG
Häire sisendid/väljundid:
Heli:
  • Sisseehitatud mikrofon,
  • Sisseehitatud kõlar
  • Heli tuvastamine
  • Kahesuunalise heli voogesituse tugi
    Peavoolu edastuskiirus:
    25 kaadrisagedus @ 4 Megapikslit
    Võrguliides:
    10/100 baas-TX (RJ-45)
    Veebiserver:
    Sisseehitatud
    Maksimaalne võrgus olevate kasutajate arv:
    ONVIF:
    Mobiiltelefoni ligipääs:
    Pilvejuurdepääs (P2P)
  • Android: tasuta rakendus UNV-link
  • iOS (iPhone): Tasuta rakendus UNV-link
    Vaikimisi IP-aadress:
    DHCP või 192.168.1.13
    Vaikimisi kasutajanimi/administraatori parool:
    admin / 123456
    Brauseri juurdepääsupordid:
    Ligipääs portidele arvutirakenduse abil:
    Port: 80 või juurdepääs pilve kaudu – PC: tasuta rakendus EZStation
    Ligipääs portidele mobiilirakenduse abil:
    ONVIF-pesa:
    80
    RTSP URL:
    rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s0/live – Peavool
    rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s1/live – Kõrvalvool
    Intelligentne pildianalüüs:
  • piiri ületamine
  • sissemurdmine
  • alale sissepääsu / alalt väljapääsu määramine
  • rahvaloendus
  • hinnanguline kogunenud publiku arv
    Valitud funktsioonid:
  • ColorHunter – värviline öörežiim
  • WDR – 130 dB – Lai dünaamiline valgustusvahemik
  • 2D-DNR, 3D-DNR – Digitaalne müra vähendamine
  • F-DNR (Defog) – sademete müra vähendamine
  • ROI – valitud pildifragmentide kvaliteedi parandamine
  • Ühildub NAS-iga – võrgusalvestusseadmega
  • Koridorirežiim – kasulik režiim koridoride, sissepääsuväravate ja kitsaste ruumide jälgimiseks
  • BLC/HLC – taustvalgustuse/erkvalguse kompenseerimine
  • Kujutise pööramine ja peegeldamine
  • Privaatsustsoonid – max 4
  • Liikumistuvastus koos inimese/sõiduki siluetituvastusega
  • Ülepingekaitse: 4 kV
    Toiteallikas:
  • PoE (802.3af),
  • 12V DC / 830mA
    Energiatarve:
    ≤ 10 W
    Juhtum:
    Kuul, metall + plast
    Värv:
    Valge
    Kaitseklass:
    IP67
    Vandalismivastane võitlus:
    Töötemperatuur:
    -30 °C … 60 °C