LÜLITUSSEADME ADAPTER TOITEVÕTE 12V/5A/GPV-MINI
Tootekood: 12V/5A/GPV-MINI
17,36
Saadavus: 3
Tehniline kirjeldus:
Adapteri tüüp: Impulss
Pinge võimsus: 200 … 240V AC
Sagedusvahemik: 50/60 Hz
Väljundpinge: 12 V alalisvool
Toiteadapteri voolutugevus: 5 A
Väljundvõimsus: 60W
Väljundite arv: 1 tükk
Kaitse: Ülekoormus Lühis Ülepinge
Keretüüp: Plastik
Töötemperatuur: -20 °C … 70 °C
Kaitseklass: IP67
Valitud funktsioonid: Korpus sobib seinale kinnitamiseks
Kaal: 0,22 kg
Suurus: 148 x 32 x 29 mm