SLĒGIERĪCES ADAPTERIS TĪKLA BAROŠANAS BLOKS 12V/5A/GPV-MINI
Preces kods: 12V/5A/GPV-MINI
17,36
Availability: 3
Technical Specification:
Adapter type: Impulse
Voltage power: 200  … 240 V AC
Frequency range: 50 / 60 Hz
Output voltage: 12V DC
Power adapter current performance: 5 A
Output power: 60W
Number of outputs: 1 piece
Protection: Overload Short circuit Overvoltage
Body type: Plastics
Operating temperature: -20°C … 70°C