LÜLITUSSEADME ADAPTER TOITEPLOKK 3-12V/1.2A/BL
Tootekood: 3-12V/1.2A/BL
14,02
Saadavus: 38
Tehniline kirjeldus:
Mudeli identifikaator: 3-12V/1,2A/BL
Sisendpinge: 100 … 240 V vahelduvvool
Vahelduvvoolu sisendsagedus: 50/60 Hz
Väljundpinge: 3,0 V, 4,5 V, 6,0 V, 7,5 V, 9,0 V, 12,0 V alalisvoolu
Väljundvool: max. 1,2 A
Väljundvõimsus: 15,0 W
Adapteri tüüp: Impulss
Väljundvoolu seadistamine: -
Kaitse: Ülepinge
Väljundite arv: 1 tükk
Pingepistikute tüüp: AC : 230 V CEE 16/7 DC – Nurkkork : Vahetatavad pistiku otsad – 7 tükki (2.5/0.7mm, 3.0/1.0mm, 3.5/1.3mm, 4.0/1.7mm, 5.0/1.7mm, 5.5/2.1mm, 5.5/2.5mm) Võimalus muuta polaarsust, sisestades vastavalt pistiku
Keretüüp: Korpus pistikuga
Juhtme pikkus: 1,2 m
Kaal: 0,092 kg
Suurus: 83 x 55 x 70 mm