LÜLITI ADAPTER TOITEVÕIME PMT-24V50W2BA Delta Electronics
Tootekood: PMT-24V50W2BA
16,00
Saadavus: 9
Tehniline kirjeldus:
Adapteri tüüp: Impulss
Pinge võimsus: 100 … 240 V vahelduvvool
Väljundpinge: 24 V alalisvool
Väljundvoolu seadistamine: 21,6 … 26,4V
Toiteadapteri voolutugevus: 2,2 A
Väljundvõimsus: 52,8 W
Väljundite arv: 1 tükk
Kaitse: Lühis Ülekoormus Ülepinge Termokaitse elektrilöögi eest
Töötemperatuur/suhteline õhuniiskus: -30 °C … 70 °C / 5% … 95%
Kaal: 0,18 kg
Suurus: 99 x 82 x 30 mm