SLĒGIERĪCES ADAPTERIS TĪKLA BAROŠANAS BLOKS PMT-24V50W2BA Delta Electronics
Preces kods: PMT-24V50W2BA
16,00
Availability: 9
Technical Specification:
Adapter type: Impulse
Voltage power: 100 … 240 V AC
Output voltage: 24V DC
Setting the output current: 21.6  … 26.4 V
Power adapter current performance: 2.2 A