SIRGE KAABLI KASV LS-120X40/B STASINSKI
Tootekood: LS-120X40/B
22,03
Saadavus: 16
Laius: 120 mm </span>;>Kõrgus: 40 mm </span>;>Pikkus: 2000 mm </span>;>Valmistamismaterjal: PVC </span>;>Värv: Must </span>;>Kaitseklass: IP30 </span>; <table>
Laius:
120 mm
Kõrgus:
40 mm
Pikkus:
2000 mm
Valmistamismaterjal:
PVC
Valitud omadused:
Vastab standarditele PN-EN 50085-2-1:2008+Al:2011, PN-EN 50085-1:2010+A1:2013-10
Värv:
Must
Töötemperatuur:
-5 °C … 60 °C