TIESIOSIOS KABELINĖS LS-120X40/B STASINSKI
Prekės kodas: LS-120X40/B
22,03
Prieinamumas: 16
Plotis: 120 mm </span>;>Ūgis: 40 mm </span>;>Ilgis: 2000 mm </span>;>Gamybos medžiaga: PVC </span>;>Spalva: Juoda </span>;>Apsaugos klasė: IP30 </span>; <table>
Plotis:
120 mm
Ūgis:
40 mm
Ilgis:
2000 mm
Gamybos medžiaga:
PVC
Pasirinktos savybės:
Atitinka normas PN-EN 50085-2-1:2008+Al:2011, PN-EN 50085-1:2010+A1:2013-10
Spalva:
Juoda
Darbinė temperatūra:
-5 °C … 60°C