AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL KAMEROS HAC-HDW1200TRQ-0280B-S6 – 1080p 2,8 mm DAHUA
Prekės kodas: HAC-HDW1200TRQ-0280B-S6
EAN: 6923172593467
Piegādes laiks: 21-25 Maijā
Pristatymo laikas nurodytomis datomis
Prieinamumas: 82
Jutiklis: Progresyvaus skenavimo CMOS </span>; Matricos dydis: 2 megapikselių </span>; Rezoliucija: 1920 x 1080, </span>; Infraraudonųjų spindulių apšvietimo aptikimo sritis: 25 m </span>; Matomumo kampas: 102 ° </span>; Maitinimo šaltinis: 12 V nuolatinė srovė </span>;
Standartinis: HD-CVI, HD-TVI, AHD, CVBS
Jutiklis: Progresyvaus skenavimo CMOS
Matricos dydis: Megapikselių
Rezoliucija: 1920 x 1080 – 1080p ,
960 x 576 – 960H, PAL
Infraraudonųjų spindulių apšvietimo aptikimo sritis: 25 m
IR apšvietiklio galios reguliavimas: Automatinis
Objektyvas: 2,8 mm
Matomumo kampas:
  • 102° (gamintojo duomenys)
  • 103° (mūsų bandymai)
Vaizdo išvestis: AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω
Garsas: ''
Pasirinktos funkcijos:
  • D-WDR – platus dinaminis diapazonas
  • 3D-DNR – skaitmeninis triukšmo mažinimas
  • BLC/HLC – foninio apšvietimo / intensyvios šviesos kompensavimas
  • Dienos / nakties režimas
  • AGC – automatinis stiprinimo valdymas
  • ICR – infraraudonųjų spindulių mechaninis filtras
  • Automatinis baltos spalvos balansas
  • Privatumo zonos – maks. 8
  • Veidrodis – veidrodinis atspindys
  • Ryškumas – vaizdo kontūrų ryškumas
OSD ekrano meniu: OSD meniu galimas su DAHUA vaizdo registratoriais
Maitinimo šaltinis: 12 V DC / 220mA
Energijos suvartojimas: ≤ 2,7 W
Byla: Taryba, Plastikai
Apsaugos klasė: IP50
Spalva: Balta
Apsauga nuo vandalizmo: ''
Darbinė temperatūra: -40 °C … 60 °C
Svoris: 0,15 kg
Dydis: Ø 97 x 93 mm