AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL-KAAMERA HAC-HDW1200TRQ-0280B-S6 – 1080p 2,8 mm DAHUA
Tootekood: HAC-HDW1200TRQ-0280B-S6
EAN: 6923172593467
Piegādes laiks: 21-25 Maijā
Tarneaeg määratud kuupäevadel
Saadavus: 82
Andur: Progressiivse skaneerimisega CMOS </span>; Maatriksi suurus: 2 Mpx </span>; Resolutsioon: 1920 x 1080, </span>; Infrapunavalgustuse tuvastusala: 25 meetrit </span>; Nähtavusnurk: 102° </span>; Toiteallikas: 12 V alalisvool </span>;
Standardne: HD-CVI, HD-TVI, AHD, CVBS
Andur: Progressiivse skaneerimisega CMOS
Maatriksi suurus: Megapikslit
Resolutsioon: 1920x1080 – 1080p ,
960x576 – 960H, PAL
Infrapunavalgustuse tuvastusala: 25 meetrit
IR-valgusti võimsuse reguleerimine: Automaatne
Objektiiv: 2,8 mm
Nähtavuse nurk:
  • 102° (tootja andmed)
  • 103° (meie testid)
Videoväljund: AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω
Heli: ''
Valitud funktsioonid:
  • D-WDR – lai dünaamiline ulatus
  • 3D-DNR – digitaalne mürasummutus
  • BLC/HLC – taustvalgustuse/erkvalguse kompenseerimine
  • Päeva-/öörežiim
  • AGC – automaatne võimenduse reguleerimine
  • ICR – infrapunane mehaaniline filter
  • Automaatne valge tasakaal
  • Privaatsustsoonid – max 8
  • Peegel – peegelpilt
  • Teravus – pildi kontuuride teravus
OSD ekraanimenüü: OSD menüü on saadaval DAHUA videosalvestite puhul
Toiteallikas: 12V DC / 220 mA
Energiatarve: ≤ 2,7 W
Juhtum: Nõukogu, Plastid
Kaitseklass: IP50
Värv: Valge
Vandalismivastane võitlus: ''
Töötemperatuur: -40 °C … 60 °C
Kaal: 0,15 kg
Suurus: Ø 97 x 93 mm