IP KAMEROS APTI-RF42MAP-37 Wi-Fi, PINHOLE – 4 Mpx 3,7 mm
Gaminio kodas: APTI-RF42MAP-37
68,78
Prieinamumas: 57
Jutiklis: 1/3 " Progressive Scan CMOS </span>;>Matricos dydis: 4  Mpx </span>;>Rezoliucija: 2688 x 1512, 2560 x 1440, 1920 x 1080 </span>;>Matomumo kampas: 70 ° </span>;>Apšvietimas: 0,01 liukso </span>;>Vaizdo glaudinimo metodas: H.265+ </span>;>Garsas: Dvipusio garso transliacijos palaikymas </span>;>Atminties kortelės lizdas: Palaiko iki 512 GB talpos „Micro SD“ atminties korteles (galima įrašyti vietoje) </span>;>Maitinimo šaltinis: 12 V nuolatinė srovė </span>; <table>
Standartinis:
TCP/IP
Jutiklis:
1/3 " Progressive Scan CMOS
Matricos dydis:
Megapikselių
Rezoliucija:
2688 x 1512  – 4 Megapikselių ,
2560 x 1440 – 3,7 Megapikselių ,
1920 x 1080 – 1080p ,
1280 x 720 – 720p
Objektyvas:
3,7 mm (smeigtukas)
Matomumo kampas:
  • 70 ° (gamintojo duomenys)
  • 90 ° (mūsų bandymai)
    Signalo ir triukšmo santykis (S/N):
    > 52 dB
    Apšvietimas:
    0,01 Lux @ F1.6 (AGC išjungtas)
    Vaizdo glaudinimo metodas:
    H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG
    Signalizacijos įėjimai / išėjimai:
    1 / –
    Pagrindinis perdavimo greitis:
    25 kadrų dažnis – 4 Megapikselių
    Tinklo sąsaja:
  • 10/100 bazinis T (RJ-45)
  • „Wi-Fi“ – IEEE 802.11 b/g/n
    Tinklo protokolai:
    TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, SMTP, UDP
    Garsas:
  • Įvesties garso – Lizdas lizdas 3,5 mm
  • Garso išvestis – Lizdas lizdas 3,5 mm
  • Dvipusio garso transliacijos palaikymas
    žiniatinklio serveris:
    Įmontuotas
    Maksimalus prisijungusių vartotojų skaičius:
    ONVIF:
    2.4
    RS-485 sąsaja:
    „“
    Atminties kortelės lizdas:
    Palaiko iki 512 GB talpos „Micro SD“ atminties korteles (galima įrašyti vietoje)
    Prieiga prie mobiliojo telefono:
    Prievadas: 80 arba prieiga per debesį
  • „Android“: nemokama programa BitVision
  • iOS (iPhone): Nemokama programėlė BitVision
    Numatytasis IP adresas:
    Numatytasis vartotojo vardas / administratoriaus slaptažodis:
    administratorius / administratorius
    Naršyklės prieigos prievadai:
    80
    Prieiga prie prievadų naudojant kompiuterio programą:
    žiniatinklio serveris:
    Įmontuotas
    Pasiekite prievadus naudodami mobiliąją programėlę:
    ONVIF prievadas:
    80
    RTSP URL:
    rtsp://user:password@ip_address:80/0 – Pagrindinė srovė
    rtsp://user:password@ip_address:80/1 – Gretimas srautas
    Pasirinktos funkcijos:
  • Modulis Wi-Fi – IEEE 802.11 b/g/n, priėmimo zona: 50 m (atvira erdvė)
  • WDR – 120 dB – platus apšvietimo dinaminis diapazonas
  • 3D-DNR – skaitmeninis triukšmo mažinimas
  • BLC – foninio apšvietimo kompensacija
  • HLC – intensyvios šviesos kompensacija (taškas)
  • Investicinė grąža (ROI) – pasirinktų vaizdo fragmentų kokybės gerinimas
  • Mirgėjimo valdymas – technologija, kuri pašalina nemalonų vaizdo svyravimų poveikį
  • F-DNR (atitirpinimo sistema) – kritulių keliamo triukšmo mažinimas
  • Galimybė keisti skiriamąją gebą, kokybę ir bitų spartą
  • Judesio aptikimas
  • Privatumo zona
  • Konfigūruojama: ryškumas, kontrastas, sodrumas
  • Veidrodis – veidrodinis atspindys
  • Ryškumas – vaizdo kontūrų ryškumas
  • Pažangi vaizdų analizė: įsilaužimas
    Maitinimo šaltinis:
    12 V DC / 190mA
    Energijos suvartojimas:
    ≤ 2,3 W
    Byla:
    Mini – Metalas
    Spalva:
    Juoda
    Darbinė temperatūra:
    -20 °C … 60°C
    Svoris:
    0,14 kg
    Dydis:
    37,5  x 37,5  x 30 mm