IP-KAAMERA APTI-RF42MAP-37 Wi-Fi, PINHOLE – 4 Mpx 3,7 mm
Tootekood: APTI-RF42MAP-37
68,78
Saadavus: 57
Andur: 1/3" progressiivse skaneerimisega CMOS-sensor </span>;>Maatriksi suurus: 4 megapikslit </span>;>Resolutsioon: 2688 × 1512, 2560 × 1440, 1920 × 1080 </span>;>Nähtavusnurk: 70 ° </span>;>Valgustus: 0,01 luksi </span>;>Pildi tihendamise meetod: H.265+ </span>;>Heli: Kahesuunalise heli voogesituse tugi </span>;>Mälukaardi pesa: Toetab kuni 512 GB suuruseid Micro SD-mälukaarte (kohalik salvestamine on võimalik) </span>;>Toiteallikas: 12 V alalisvool </span>; <table>
Standardne:
TCP/IP
Andur:
1/3" progressiivse skaneerimisega CMOS-sensor
Maatriksi suurus:
Megapikslit
Resolutsioon:
2688x1512 – 4 Megapikslit ,
2560x1440 – 3,7 Megapikslit ,
Objektiiv:
3,7 mm (nõelauk)
Nähtavuse nurk:
  • 70 ° (tootja andmed)
  • 90 ° (meie testid)
    Signaali ja müra suhe (S/N):
    > 52 dB
    Valgustus:
    0,01 Lux @ F1.6 (AGC väljas)
    Pildi tihendamise meetod:
    H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG
    Häire sisendid/väljundid:
    1 / –
    Peavoolu edastuskiirus:
    25 kaadrisagedus – 4 Megapikslit
    Võrguliides:
  • 10/100 baas-T (RJ-45)
  • WiFi – IEEE 802.11 b/g/n
    Võrguprotokollid:
    TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, SMTP, UDP
    Heli:
  • Sisendheli – Pistikupesa 3,5 mm
  • Väljundheli – Pistikupesa 3,5 mm
  • Kahesuunalise heli voogesituse tugi
    ONVIF:
    2.4
    RS-485 liides:
    Mälukaardi pesa:
    Toetab kuni 512 GB suuruseid Micro SD-mälukaarte (kohalik salvestamine on võimalik)
    administraator / administraator
    ONVIF-port:
    Valitud funktsioonid:
  • Moodul Wi-Fi – IEEE 802.11 b/g/n, vastuvõtuala: 50 m (avatud ruum)
  • WDR – 120 dB – lai dünaamiline valgustusvahemik
  • 3D-DNR – digitaalne mürasummutus
  • BLC – taustvalgustuse kompenseerimine
  • HLC – ereda valguse kompenseerimine (punkt)
  • ROI – valitud pildifragmentide kvaliteedi parandamine
  • Virvenduse kontroll – tehnoloogia, mis kõrvaldab pildi virvenduse ebameeldiva mõju.
  • F-DNR (Defog) – sademete müra vähendamine
  • Võimalus muuta eraldusvõimet, kvaliteeti ja bitikiirust
  • Liikumistuvastus
  • Privaatsusvöönd
  • Konfigureeritav: heledus, kontrastsus, küllastus
  • Peegel – peegelpilt
  • Teravus – pildi kontuuride teravus
  • Intelligentne pildianalüüs: sissemurdmine
    Toiteallikas:
    12V DC / 190mA
    Energiatarve:
    ≤ 2,3 W
    Juhtum:
    Mini – Metallist
    Värv:
    Must
    Töötemperatuur:
    -20 °C … 60 °C
    Kaal:
    0,14 kg
    Suurus:
    37,5  x 37,5  x 30 mm