KABELIO TESTAS CS-NT24-PRO
Gaminio kodas: CS-NT24-PRO
157,05
Prieinamumas: 9
Techninė specifikacija:
Išbandyti kabeliai: STP / UTP kat. 5, 5e, 6, 6e – RJ45 (8P8C), RJ11 (6P4C), bendraašis kabelis
Maitinimo šaltinis: KABELIO TESTAS: Ličio jonų akumuliatorius 3,7 V / 2000 mAh, maitinimo adapteris USB DC 5V/2A (pridedamas) Zondas: 2 x 1,5V baterija, AA/LR6/FR6 tipas (nepridedamas)
Įprastas akumuliatoriaus įkrovimo laikas: 3 val
Baterijos veikimo laikas: 16 val
Pasirinktos funkcijos: 2,4 ” LCD ekranas – 320 x 240 px Kabelio bandymas ir laidų detektorius: kabelio tipas, UTP kabelių sekos ir tipo testas, RJ45 jungties gedimas Test TDR – RJ45: poros būsena, ilgis, slopinimas, atspindys, bendra varža, nuolydis – Kabelio ilgis maks. 180 m Bandomasis TDR 2.0 : ieškoma pažeisto kabelio taško – Kabelio ilgis maks. 1200 m, Jungiklio prijungto prievado aptikimas Bandymas PING : IP kameros Ethernet prievadas veikia tinkamai, IP adresas teisingas IP tinklo nuskaitymas Tinklo prievadas ir dvipusio režimo identifikavimas Kabelio identifikavimas kabelių grupėje Telefono linijos padėties aptikimas Kabelio pertrūkio arba trumpojo jungimo vietos aptikimas Koaksialinis kabelis HD vaizdo lygio matuoklis Automatinis išjungimas : 10 … 120 minučių
Svoris: 0,34 kg – KABELIO TESTAS 0,11 kg – Zondas
Dydis: 175 x 88 x 40 mm – KABELIO TESTAS 220 x 47 x 32 mm – Zondas