KAABLI TEST CS-NT24-PRO
Tootekood: CS-NT24-PRO
157,05
Saadavus: 9
Tehniline kirjeldus:
Testitud kaablid: STP / UTP kat. 5, 5e, 6, 6e – RJ45 (8P8C), RJ11 (6P4C), koaksiaalkaabel
Toiteallikas: KAABLI TEST: Aku Li-Ion 3,7 V / 2000 mAh, Toiteadapter USB DC 5V/2A (kaasas) Sond: 2 x Aku 1,5V, tüüp AA/LR6/FR6 (ei ole kaasas)
Tavaline aku laadimisaeg: 3 tundi
Aku tööaeg: 16.00
Valitud funktsioonid: 2,4 ” LCD-ekraan – 320 x 240 px Kaabli test ja juhtmedetektor : kaabli tüüp, UTP kaabli järjestuse ja tüübi test, RJ45 pistiku rike Test TDR – RJ45 : paari seisukord, pikkus, sumbumine, peegeldusvõime, kogutakistus, kalle – Kaabli pikkus max. 180 m Test TDR 2.0 : kaablis kahjustatud punkti otsimine – Kaabli pikkus max. 1200m, Lüliti ühendatud pordi tuvastamine Test PING : IP-kaamera Etherneti port töötab õigesti, IP-aadress on õige IP-võrgu skaneerimine Võrgupordi ja dupleksrežiimi tuvastamine Kaabli tuvastamine kaablirühmas Telefoniliini asukoha tuvastamine Kaabli katkemise või lühise asukoha tuvastamine Koaksiaalkaabel HD-videotaseme mõõtur Automaatne väljalülitus: 10 … 120 minutit
Kaal: 0,34 kg – KAABLI TEST 0,11 kg – Sond
Suurus: 175 x 88 x 40 mm – KAABLI TEST 220 x 47 x 32 mm – Sond