KODĒTA PIEKĻUVE ATLO-KRM-1203
Preces kods: ATLO-KRM-1203
17,35
Prieinamumas: 62
Iekštelpu autonoma ciparu atslēga ar RFID lasītāju; Suderinamas su kortelėmis: 13.56 MHz S50, Unique EM 125kHz </span>;>Kortelės skaitymo diapazonas: 2 … 6 cm </span>;>Integruota klaviatūra</span>;>Bendravimas: Wiegand 26, Wiegand 34 </span>;>Durų skambučio mygtukas</span>;>Pasirinktos funkcijos: Releja izeju skaits : 1, 2000 indeksētie lietotāji, </span>;>Kūnas: Plastikas </span>; <table>
Suderinamas su kortelėmis:
13.56 MHz S50, Unikalus EM 125 kHz
Kortelių skaitymo diapazonas:
2  … 6 cm
Savarankiškas darbas:
„“
Integruota klaviatūra:
„“
Bendravimas:
Wiegand 26, Wiegand 34
Durų skambučio mygtukas:
Sabotažo išėjimas:
Maitinimo šaltinis:
12 V DC ± 10%
Maksimalus energijos suvartojimas:
≤ 30 mA (budėjimo režimas)
≤ 60 mA (režīms)
Relės kontakto apkrova:
3 A / 12 V
Pasirinktos savybės:
  • Relių išėjimų skaičius: 1,
  • 2000 indeksuotų vartotojų,
  • Interfeiss Wiegand 26 / 34 bit
  • Identifikavimas: kortelė ir (arba) PIN kodas
  • Rezerves spējas
  • Suderinamas su atidarymo jutikliu ir išėjimo mygtuku
  • Palaiko elektrines spynas ir elektromagnetines spynas
  • Palaiko atbulinės eigos užraktą
  • Išėjimas NO/NC
  • Mėlynas apšvietimas
    Darbinė temperatūra:
    -40 °C … 60 °C