KODĒTA PIEKĻUVE ATLO-KRM-1203
Preces kods: ATLO-KRM-1203
17,35
Availability: 62
Iekštelpu autonoma ciparu atslēga ar RFID lasītāju; Compatible with cards: 13.56 MHz S50, Unique EM 125kHz </span>;>Card reading range: 2 … 6 cm </span>;>Built-in keyboard</span>;>Communication: Wiegand 26, Wiegand 34 </span>;>Doorbell button</span>;>Selected characteristics: Releja izeju skaits : 1, 2000 indeksētie lietotāji, </span>;>Housing: Plastics </span>; <table>
Compatible with cards:
13.56 MHz S50, Unique EM 125kHz
Card reading range:
2  … 6 cm
Autonomous work:
&apos;
Built-in keyboard:
&apos;
Communication:
Wiegand 26, Wiegand 34
Doorbell button:
Sabotage exit:
Source of energy supply:
12 V DC ± 10%
Maximum power consumption:
≤ 30 mA (Standby mode)
≤ 60 mA (režīms)
Releja kontaktu slodze:
3 A / 12 V
Selected characteristics:
  • Releja izeju skaits : 1,
  • 2000 indeksētie lietotāji,
  • Interfeiss Wiegand 26 / 34 bit
  • Identification: Card and/or PIN
  • Rezerves spējas
  • Saderīgs ar atvēršanas sensoru un izejas pogu
  • Atbalsta elektroslēdzenes un elektromagnētiskās slēdzenes
  • Atbalsta reversijas aizslēgu
  • Izeja NO/NC
  • Blue lighting
    Operating temperature:
    -40°C … 60°C