KODĒTA PIEKĻUVE ATLO-KRM-1203
Preces kods: ATLO-KRM-1203
17,35
Saadavus: 62
Iekštelpu autonoma ciparu atslēga ar RFID lasītāju; Ühildub kaartidega: 13.56 MHz S50, Unique EM 125kHz </span>;>Kaardi lugemisulatus: 2 … 6 cm </span>;>Sisseehitatud klaviatuur</span>;>Suhtlus: Wiegand 26, Wiegand 34 </span>;>Uksekella nupp</span>;>Valitud funktsioonid: Releja izeju skaits : 1, 2000 indeksētie lietotāji, </span>;>Keha: Plastik </span>; <table>
Ühildub kaartidega:
13.56 MHz S50, Unikaalne EM 125kHz
Kaardi lugemise ulatus:
2  … 6 cm
Autonoomne töö:
Sisseehitatud klaviatuur:
Suhtlus:
Wiegand 26, Wiegand 34
Uksekella nupp:
Sabotaažist väljumine:
Toiteallikas:
12V DC ± 10%
Maksimaalne energiatarve:
≤ 30 mA (ooterežiim)
≤ 60 mA (režīms)
Relee kontakti koormus:
3 A / 12 V
Valitud omadused:
  • Releeväljundite arv: 1,
  • 2000 indekseeritud kasutajat,
  • Interfeiss Wiegand 26 / 34 bit
  • Identifitseerimine: kaart ja/või PIN-kood
  • Rezerves spējas
  • Ühildub avanemisanduri ja väljumisnupuga
  • Toetab elektrilisi ja elektromagnetilisi lukke
  • Toetab tagasikäigu lukustust
  • Väljund NO/NC
  • Sinine valgustus
    Töötemperatuur:
    -40 °C … 60 °C