AC MAITINIMO ADAPTERIS PSC-12010/PRO 12V DC 1A
Prekės kodas: PSC-12010/PRO
EAN: 5902887017070
Piegādes laiks: 22-26 Maijā
Pristatymo laikas nurodytomis datomis
9,04
Prieinamumas: 70
Techninė specifikacija:
Adapterio tipas: Impulsas
Išėjimo įtampa: 12 V nuolatinė srovė
Maitinimo adapterio srovės našumas: 1 A
Vidutinis aktyvus efektyvumas: 77.7 %
Išėjimo galia: 12W
Energijos sąnaudos tuščiosios eigos režimu: < 0,1W
Išėjimų skaičius: 1 gabalas
Įtampos jungties tipas: 2,1/5,5 mm – Paprastas įskiepis
Įtampos galia: 100 … 240V kintamoji srovė
Kūno tipas: Plastikas
Apsaugos klasė: IP67
Darbinė temperatūra: 0 °C … 40 °C
Svoris: 0,12 kg
Dydis: 57 x 40 x 26 mm