AC-TOITEADAPTER PSC-12010/PRO 12V DC 1A
Tootekood: PSC-12010/PRO
EAN: 5902887017070
Piegādes laiks: 22-26 Maijā
Tarneaeg määratud kuupäevadel
9,04
Saadavus: 70
Tehniline kirjeldus:
Adapteri tüüp: Impulss
Väljundpinge: 12 V alalisvool
Toiteadapteri voolutugevus: 1 A
Keskmine aktiivne efektiivsus: 77.7 %
Väljundvõimsus: 12W
Energiatarve tühirežiimis: < 0,1 W
Väljundite arv: 1 tükk
Pingepistikute tüüp: 2,1/5,5 mm – Lihtne pistikprogramm
Pinge võimsus: 100 … 240 V vahelduvvool
Keretüüp: Plastik
Kaitseklass: IP67
Töötemperatuur: 0 °C … 40 °C
Kaal: 0,12 kg
Suurus: 57 x 40 x 26 mm