AC MAITINIMO ADAPTERIS PSC-12015/PRO 12 V DC 1,5 A
Prekės kodas: PSC-12015/PRO
10,47
Prieinamumas: 59
Techninė specifikacija:
Adapterio tipas: Impulsas
Išėjimo įtampa: 12 V nuolatinė srovė
Maitinimo adapterio srovės našumas: 1,5 A
Vidutinis aktyvus efektyvumas: 80.4 %
Išėjimo galia: 18 W
Energijos sąnaudos tuščiosios eigos režimu: < 0,1W
Išėjimų skaičius: 1 gabalas
Įtampos jungties tipas: 2,1/5,5 mm – Paprastas įskiepis
Įtampos galia: 100 … 240V kintamoji srovė
Kūno tipas: Plastikas
Apsaugos klasė: IP67
Darbinė temperatūra: 0 °C … 40 °C
Svoris: 0,16 kg
Dydis: 65 x 48 x 28 mm